دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بازی‌های کشورهای اسلامی| شکست هندبال بانوان ایران مقابل کامرون

بازی‌های کشورهای اسلامی| شکست هندبال بانوان ایران مقابل کامرون
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی ؛ تیم ملی هندبال بانوان ایران در دومین دیدار خود در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی به مصاف تیم قدرتمند کامرون رفت و با نتیجه ۴۲ بر ۲۹ تن به شکست داد.

در این دیدار بازیکنان کامرون با جثه‌های تنومند خود از ابتدا ملی‌پوشان ایران را تحت فشار قرار دادند و نیمه اول با نتیجه ۲۰ بر ۱۲ به سود کامرون به اتمام رسید.

در نیمه دوم نیز این کامرون بود که به لطف قدرت بدنی بالای خود نتیجه را به سود خود به اتمام رساند تا در پایان ۶۰ دقیقه نتیجه ۴۲ بر ۲۹ به سود کامرون رقم بخورد.

ملی‌پوشان بانوان ایران در دیدار نخست خود مقابل افغانستان به پیروزی رسیده بودند و در آخرین دیدار مرحله گروهی باید روز پنجشنبه به مصاف آذربایجان بروند.

ترکیب تیم ملی بانوان ایران در بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی را هانیه لک، فاطمه خلیلی، آرزو محمدی، مینا وطن‌پرست، ساناز رجبی، آرزو کیانی‌آرا، مریم یوسفی، اسرا زندی، حدیثه نوروزی، بهار ایزدگشب، نوریه عباسی، الناز قاسمی، مهربان بدوی، مژگان قهرمانی، شقایق ظفری و ستاره رحمانیان تشکیل می‌دهند.

ملی پوشان ایران با حضور مسعود ظهرابی (مدیر فنی)، زهرا حاج انزهایی (مشاور فنی)، مونتسرات پوچه‌دیاز (مربی)، طاهره مبری (سرپرست) و نسترن ابریشم‌کار (پزشکیار) به عنوان کادر فنی عازم قونیه شده اند.

پنجمین دوره بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی از ۱۸ تا ۲۷ مردادماه ۱۴۰۱ به میزبانی قونیه برگزار خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.