دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

یک شب باورنکردنی با درگیری، محرومیت و توهین؛

مهاجم جدید پرسپولیس تحت فشار هواداران برزیلی

مهاجم جدید پرسپولیس تحت فشار هواداران برزیلی

آلف مانگا مهاجم موردنظر پرسپولیس شب گذشته به دلیل درگیری با داور کارت زرد گرفت و بازی بعدی تیمش را از دست داد.

این بازی در شرایطی به انجام می‌رسید که آلف مانگا موردتوجه پرسپولیس قرار دارد و حتی گفته می‌شود که توافق با او و تیمش برای این انتقال انجام شده اما با این حال اوضاع مانگا در سری آ برزیل تعریف چندانی ندارد. این وینگر تکنیکی اهل "سانتوس" در این بازی زیر فشار هواداران خودی و حریف قرار داشت؛ از یک سو پیش از بازی طرفداران تیم مقابل به شوخی و کنایه از او می‌خواستند که به تیمش گل به خودی بزند و از طرف دیگر طرفداران تیم کوریتیبا منتظر نمایشش بودند تا ببینند چه کیفیتی را برابر تیم زادگاهش ارائه خواهد کرد.

با این حال سرمربی تیم کوریتیبا بلافاصله پس از گل اول و تساوی بخش تیمش، مانگا را بیرون کشید تا او نیم ساعت پایانی بازی را از روی نیمکت تماشا کند؛ جایی که در دقایق پایانی، یک گل از سوی آنجلو ستاره سانتوس باعث شد تا تیم سفید و مشکی پوش برزیلی در این بازی خارج از خانه حساس، برد بزرگی را به دست بیاورد.

همین گل و خوشحالی شدید آنجلو کافی بود تا آلف مانگا به هوای طرفداری از تماشاگران تیمش به سمت داور برود و نسبت به این شادی پس از گل واکنش نشان بدهد. او اعتقاد داشت که داور به خاطر این خوشحالی که باعث تحریک هواداران کوریتیبا شده، باید گلزن سانتوس را جریمه کند؛ تصمیمی که با مخالفت داور مواجه شد و او پس از پافشاری مانگا، یک کارت زرد هم به بازیکن تعویضی کوریتیبا نشان داد. مانگا که در لحظه تعویض نیز به نظر ناراحت می‌آمد، پس از دریافت کارت زرد روی نیمکت نشست اما حتی هواخواهی از تماشاگران خودی هم باعث نشد تا سایه سنگین اتهام کم‌کاری از روی سر این بازیکن خارج شود. نکته جالب اینکه آنجلو برخلاف آلف مانگا واکنش تندی به این ماجرا نداشت و در میکسدزون گفت که این اتفاقات «طبیعی» و بخشی از فوتبال در سری آ برزیل هستند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.