یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

مجتبی حسینی: امیدوارم طلسم نبردن پیکان شکسته شود

مجتبی حسینی: امیدوارم طلسم نبردن پیکان شکسته شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، مجتبی حسینی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل ملوان گفت:
خوشحالم دوباره خبرنگاران عزیز را زیارت می کنیم. در دوره آماده سازی تلاش کردیم، پیش فصل خوبی داشته باشیم. چند بازی تدارکاتی هم داشتیم و سعی می کنیم مقابل تیم خوب ملوان خوب بازی کنیم.
سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد اینکه شرایط بدنی بازیکنان تیمش چطور است، گفت:
بازی اول است و سعی کردیم تمرینات خوبی انجام بدهیم، امیدوارم در بازی نخست شرایط جسمانی بازیکنان خوب باشد اما معمولا بازی اول سخت است و اما و اگر زیاد دارد اما امیدوارم بازیکنان ما شرایطش خوب باشد.
باشگاه هایی مثل پیکان در این دو سالی که من آمدم سمت و سویش به گونه ای بوده که نمی توانیم سمت و سوی بازیکنان گرانقیمت برویم، دو راه داریم یا سراغ جوانان مستعد و ارزان یا سراغ بازیکنان مسنی که دوران اوجشان تمام شده برویم. در اینجا ما سعی کردیم دنبال راه اول برویم. در نقل و وانتقالات این فصل هم بازیکنان و مربیان خارجی زیادی آمدند و فوتبال‌مان خیلی گران‌تر شده است. اما تیم ما روش و راه گذشته خودش را می رود و امیدوارم اعتمادمان به این جوانان به ما کمک کنند و این بچه ها رشد کنند و به فوتبال ما کمک کنند.
سرمربی پیکان در مورد بازی با ملوان گفت:
بازی سختی با این تیم داریم، تیمی با ریشه و قدمت با اصالت است. خوشحالم که به سطح فوتبال اول کشور بازگشت. بازی مشکلی داریم. آنها تیم فصل گذشته را حفظ کرده‌اند. خودم در لیگ یک کار کرده‌ام. بالا آوردن تیم از لیگ یک بسیار سخت است. به نظرم آنها با حفظ شاکله تیم‌شان کار خوبی کردند و بازی سختی با آنها داریم.
حسینی در مورد اینکه طلسم نبردن پیکان در این ورزشگاه شکسته خواهد شد یا نه گفت:
ان شالله ما هم امیدواریم این اتفاق رخ بدهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.