یکشنبه ۹ بهمن ۱۴۰۱

حمید مطهری: با دلخوری از پرسپولیس جدا نشدم

حمید مطهری: با دلخوری از پرسپولیس جدا نشدم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، حمید مطهری سرمربی تیم نساجی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل مس رفسنجان در هفته نخست لیگ برتر اظهار داشت:
مس یک کادر قابل احترام، فنی و اخلاق‌مدار دارد و تیم قابل احترامی است و همیشه دنبال فوتبال بازی کردن هستند. مهمترین نکته این است که باید تمرکز خوبی از شروع بازی تا انتها داشته باشیم. شناخت کلی از مس داریم و می‌دانیم که نتایج خوبی گرفته‌اند و قابل احترام هستند. کار در هفته‌های اول سخت است، چون تیم‌ها ناشناخته هستند. باید سعی کنیم ایده‌هایمان را در بازی عملی کنیم تا موفق باشیم.
سرمربی تیم فوتبال نساجی درباره اینکه به نظر می‌رسید با دلخوری از پرسپولیس جدا شده است و در نساجی به دنبال چه هدفی خواهد بود، گفت:
نه، من واقعاً با دلخوری جدا نشدم. من در پرسپولیس بازی و مربیگری کردم و خیلی حرفه‌ای جدا شدم. ضمناً همیشه سعی میکنم انتخاب‌های حرفه‌ای داشته باشم. در این سال‌ها همیشه پیشنهاد سرمربیگری داشتم، ولی طبق اصول خودم و موضوعات دیگر این امر میسر نشده بود. این اتفاق امسال رخ داد و این هدف را دارم تا نسخه جدیدی از نساجی با فوتبال متفاوت، رو به جلو و قابل احترام ارائه بدهیم. نساجی هواداران پرشوری دارد و یکی از دلایل انتخابم همین هواداران بوده‌اند.
بازیکنان جوان و باتجربه خوبی داریم و از همه آنها تشکر می‌کنم. آنها بعد از قهرمانی در جام حذفی پیشنهادات خوبی داشتند، ولی ماندند تا سال خوبی را برای هواداران رقم بزنیم. بازیکنان جدید و البته ٣ بازیکنی که از پرسپولیس آوردیم هم پیشنهادات بهتری داشتند، ولی برای نام نساجی و در مراحل بعد به خاطر من به اینجا آمدند. نساجی مثل پرسپولیس بزرگ است و بچه‌های قدیمی و جدید تیم به حضور در این تیم افتخار می‌کنند.
حضور هواداران اتمسفر بازی را عوض می‌کند. نمی‌دانم این تصمیم به چه دلیل اتخاذ شده است، اما فوتبال بدون تماشاگر ماهیتش را از دست می‌دهد. در واقع مثل اکران بهترین فیلم سینمایی بدون بیننده است. فوتبال با تماشاگر زیباست و امیدوارم هرچه زودتر هواداران نساجی و دیگر تیم‌ها بتوانند به ورزشگاه بیایند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.