یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مربی ذوب آهن: امیدواریم کمیته انضباطی بهترین تصمیم را درباره اسدبیگی بگیرد

مربی ذوب آهن: امیدواریم کمیته انضباطی بهترین تصمیم را درباره اسدبیگی بگیرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، حسین پاشایی در نشست خبری پیش از دیدار ذوب‌آهن مقابل پرسپولیس اظهار داشت:
فردا با تیمی بازی داریم که همیشه جزو مدعیان اصلی قهرمانی بوده است. با توجه به اینکه پرسپولیس شاکله اصلی‌اش را حفظ و همین‌طور بازیکنان باکیفیت و ممتاز لیگ را جذب کرده است یک بازی سخت برای ما خواهد بود. تیم ما هم به لحاظ یارگیری، بازیکنان اصلی‌ فصل گذشته‌مان را توانستیم حفظ کنیم و در کنار آن یکسری بازیکنان باکیفیت جذب کردیم.
وی ادامه داد:
درباره اسدبیگی باید توضیحاتی بدهم. به دو جنبه این مسئله می‌شود نگاه کرد، یکی جنبه حرفه‌ای‌گری است که مسئولان باشگاه ذوب‌آهن اینقدر پخته باشند که نگذارند بازیکن‌شان بدون قرارداد یک ماه تمرین کند. الان بازیکن تستی هم می‌آوریم اول می‌گوید با من قرارداد ببندید. معاونت حقوقی باشگاه پیگیر این مسئله هست و امیدواریم که کمیته‌های انضباطی و تعیین وضعیت به بهترین شکل رأی بدهند و حقی از ذوب‌آهن اجحاف نشود.
ما با توجه به نیازمان نفراتی که می‌خواستیم، جذب کردیم. اگر تمیروف هم از سیستم پرسپولیس بیرون مانده است، من نمی‌توانم تکذیب کنم که دنبال او نبودیم. قطعاً در یک برهه‌ای دنبال مهاجم بودیم و تمیروف هم یکی از بازیکنانی بود که مدنظرمان بود، ولی الان تیم ما بسته شده است.
مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در پاسخ به این پرسش که «در بازی فردا غیبت دو سرمربی می‌تواند تأثیرگذار باشد؟»، گفت:
من درباره تیم خودمان صحبت می‌کنم. وجود تارتار در کنار زمین یک قوت قلب است برای تیم. البته تارتار در طول هفته تمام نکات را به بازیکنان گوشزد کرده و قطعاً برای بازی فردا تمام بازیکنان توجیه هستند و امیدوارم نبود سرمربی تیم کمترین تاثیر را در بازی فردا داشته باشد.
با توجه به اینکه ما نزدیک جام جهانی هستیم وجود سرمربی تیم ملی یک انگیزه خاصی به بازیکنان می‌دهد، به ویژه بازیکنانی که کمتر دیده می‌شوند. حالا بازیکنان پرسپولیس تقریباً هفته‌ای یک بار در تلویزیون دیده می‌شوند، ولی بازیکنان ذوب‌آهن احتیاج به دیده شدن دارند و فردا بهترین فرصت است که هم خودشان را به تماشاگران و هم سرمربی تیم ملی ثابت کنند. من امیدوارم که فردا که روز شروع لیگ است، شاهد یک لیگ پویا و سالم باشیم تا یک خروجی بسیار مفید در پایان فصل داشته باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.