یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

عسگری: داور هیچ اشتباه تاثیرگذاری در دیدار استقلال و ماشین‌ سازی نداشت

عسگری: داور هیچ اشتباه تاثیرگذاری در دیدار استقلال و ماشین‌ سازی نداشت

استقلال و ماشین سازی در چارچوب هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با پیروزی 1-0 آبی پوشان همراه بود.

به گزارش ایران ورزشی، حسین عسگری، کارشناس داوری کشورمان درباره قضاوت علی بای در دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و ماشین‌سازی و صحنه مشکوک به خطای هند بازیکن ماشین‌سازی در نیمه اول اظهار داشت:

صحنه مشکوکی در بازی ندیدیم. نمی‌دانم چطور است که مربیان همیشه طلبکارند؛ منظورم محمود فکری نیست و تمام مربیان را می‌گویم. توپ در آن صحنه، اول به سینه بازیکن خورده و بازیکن در این شرایط باید چه کار کند؟ بازیکن که ربات نیست. همیشه وقتی تیم‌ها نتیجه نمی‌گیرند یا سخت نتیجه می‌گیرند، از داوری طلبکارند. چرا یک‌بار نمی‌گویند بازیکن ما اشتباه کرده است. بازیکن استقلال موقعیت از آن صحنه بهتر که نصیبتش نمی‌شود، چرا مربی نمی‌گوید بازیکنم اشتباه کرد؟ همانطور که بازیکن اشتباه می‌کند، داور هم اشتباه می‌کند

وی در خصوص اینکه استقلالی‌ها اعتقاد داشتند برخورد دروازه‌بان ماشین‌سازی با مهدی قایدی در نیمه دوم هم مشکوک به پنالتی بود، تصریح کرد:

در این صحنه دروازه‌بان توپ بازیکن را زد و بعد برخورد داشتند که طبیعی است. عملکرد داور در کل خوب بود. امکان ندارد فوتبالی برگزار شود و در آن اشتباه نشود، دو تیم امروز چقدر اشتباه کردند؟ داور هم حتما اشتباه دارد، ولی اشتباه تأثیرگذاری نداشت. فقط به نظرم کمک داور دوم در دو صحنه اشتباه پرچم زد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.