دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

خوشحالم این همه هافبک گلساز داریم

مهــدی عبـــدی: نمی‌دانــــم من بازی می‌کنم یا تمیروف

مهــدی عبـــدی: نمی‌دانــــم من بازی می‌کنم یا تمیروف

مهدی عبدی اولین مهاجم بین گلزنان محدود پرسپولیس است که یحیی روی او خصوصاً در بازی اول تیمش مقابل ذوب‌آهن حساب خاصی باز کرده. به همین بهانه گپ و گفتی با مهاجم مازندرانی سرخ‌ها داشتیم.

ظاهراً در غیاب پاکدل، تو و تمیروف تنها موجودی پرسپولیس مقابل ذوب آهن هستید.
من از این دریچه به این مسأله نگاه می‌کنم که با تمرینات خوبی که داشتیم شرایط ما روز به روز بهتر می‌شود و تیم ما در حال رسیدن به هماهنگی خوب و انسجام تیمی مطلوب است. در رابطه با حضور مهاجم هم مشخص نیست چه کسی بازی می‌کند اما چه من باشم یا تمیروف یا هر بازیکن دیگری حتماً همه تلاشش را برای بهترین عملکرد انجام خواهد داد.
اما فشار زیادی روی مهاجم پرسپولیس در این بازی وجود دارد.
من این فشار را به دید مثبت نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم ما مهاجمان باید بیشترین تلاش را انجام بدهیم و به لحاظ روحی بهترین شرایط را داشته باشیم و با صحبت‌هایی که کادر فنی انجام دادند بیشترین کارایی را در روز بازی داشته باشیم. حامد هم بزودی در تمرینات گروهی حاضر می‌شود و من، تمیروف و حامد در کنار سایر بازیکنانمان از هوادارانمان می‌خواهیم از ما حمایت کنند تا با انرژی مثبت آنها بهترین تلاش را انجام دهیم و بهترین نتایج را کسب کنیم.
در مقابل ذوب‌آهن در شروع لیگ چه شرایطی را برای تیمتان پیش‌بینی می‌کنی؟
بازی اول همیشه سخت است و دشواری‌های خاص خودش را دارد. برای ما هم هر بازی حکم فینال را دارد که این مسأله کار را دشوارتر می‌کند اما با کادر فنی خوب و بازیکنان مستعدی که داریم با حمایت هوادارانمان و دعای خیر آنها می‌رویم که بهترین نتیجه را در فولادشهر کسب کنیم و استارت خوب و قوی در فولادشهرداشته باشیم.
بعد از ناکام ماندن در کسب عنوان قهرمانی فصل قبل قادرید این بار قهرمان شوید؟
نام پرسپولیس هر جا که باشد با خودش قهرمانی همراه خواهد داشت و هر بازیکنی که در چنین تیمی با چنین اتمسفری قرار بگیرد خوب می‌داند که انتظارات از او فقط به قهرمانی باز می‌گردد.
در رابطه با قرعه دشوار هفته اولتان چه صحبتی داری؟
قرعه سخت است اما ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و با توجه به انگیزه بالایی که داریم فقط برای قهرمانی و پیروزی تلاش می‌کنیم و قرعه سخت و سایر موارد نمی‌تواند خللی در عزم ما برای پیروزی و جمع کردن امتیازات اول فصل داشته باشد چون انگیزه خیلی زیادی داریم.
می‌توانی در خط حمله بدرخشی و گلزن قابلی برای تیمت باشی؟
حتماً تلاش می‌کنم تا بهترین باشم و انتظار سرمربی و هواداران را برآورده کنم و به نوعی بهترین باشم.
بهترین پاسورها در خط میانی پرسپولیس جمع شده‌اند. در این رابطه چه صحبتی داری؟
برای مهاجم بهترین چیز این است که خط میانی خوبی پشت سرش قرار داشته باشد و به شکل خوبی تغذیه شود. مسلماً قدرت موقعیت‌سازی برای ما مهاجمان بیشتر می‌شود و من به همین دلیل از حضور هافبک‌های خوب و گلساز در جمع‌مان خیلی خوشحالم که در تیم به وفور وجود دارد. امیدوارم آنها خوب بسازند و ما مهاجمان هم خوب گل بزنیم.
امسال چند گل برای پرسپولیس می‌زنی؟
از الان اصلاً نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد به همین دلیل من مهاجم هم نمی‌توانم بگویم که چه تعداد گل می‌زنم.پنج گل یا ده گل؟ اما من و همه بازیکن‌هایی که جذب شدند حتماً تلاش می‌کنیم که بهترین باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.