دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

درخشش محمدی، خط و نشان برای السوما

آمار جذاب مهرداد در پنالتی؛ صد در صد گل

آمار جذاب مهرداد در پنالتی؛ صد در صد گل

العربی در حالی‌که مثل نخستین بازی فصل مهرداد محمدی را از ابتدا در ترکیب داشت، در ورزشگاه لوسیل مقابل تیم بدون امتیاز الریان قرار گرفت. این بازی در حالی آغاز شد که استادیوم لوسیل که پذیرای هشت مسابقه در جام جهانی قطر خواهد بود، برای نخستین بار یک دیدار فوتبال را میزبانی می‌کرد و افتتاحیه آن با درخشش مهاجم تند و تیزِ ایرانی العربی همراه شد. مهرداد محمدی که در نخستین بازی فصل مقابل قطر اس. سی و در جریان برتری تیمش پرتلاش ظاهر شده بود و علی‌رغم اینکه در حضور ۸۹ دقیقه‌ای نتوانست گل بزند، در دومین مسابقه لیگ ستارگان قطر یک بازی درخشان برابر الریان بیشترین سهم را در برد تیمش داشت. در دقیقه ۱۲ مهرداد محمدی با یک پاس در عمق فوق‌العاده، یوسف المساکنی را در فرصت گلزنی قرار داد تا این بازیکن با یک ضربه چیپ استثنایی گل اول بازی را به ثمر برساند.
مهرداد محمدی در دقیقه ۶۴ پنالتی اعلام شده به سود العربی را با فریب دروازه‌بان الریان و شوت زمینی آرام به سمت چپ تبدیل به گل کرد و تیمش را برای دومین بار در این مسابقه به گل رساند. محمدی از زمانی که در دپورتیوو آوس بازی می‌کرد تا امروز، تمام پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کرده و این موضوع در 4 سال اخیر یک آمار جذاب محسوب می‌شود. ستاره ایرانی العربی در دقیقه ۷۲ تعویض شد که لحظاتی پس از آن الریان توسط یوهان بولی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما در نهایت یاران محمدی توانستند با پیروزی این مسابقه را پشت سر بگذارند.
العربی که در نخستین مسابقه فصل به برتری ۲ بر صفر مقابل قطر
اس. سی رسیده بود، برابر الریان هم توانست به پیروزی ۲ بر یک دست پیدا کند و تنها تیم ۶ امتیازی لیگ ستارگان قطر شود و در صدر جدول بایستد. محمدی که آخرین گل خود را ۱۱ ماه قبل در جریان دیدار هفته چهارم فصل گذشته مقابل قطر اس.سی به ثمر رسانده بود، برابر الریان با یک گل و یک پاس گل طلسم‌شکنی کرد و آمادگی خود را نشان داد.

مهرداد محمدی در دقیقه ۶۴ پنالتی اعلام شده به سود العربی را با فریب دروازه‌بان الریان و شوت زمینی آرام به سمت چپ تبدیل به گل کرد و تیمش را برای دومین بار در این مسابقه به گل رساند. محمدی از زمانی که در دپورتیوو آوس بازی می‌کرد تا امروز، تمام پنالتی‌های خود را به گل تبدیل کرده و این موضوع در 4 سال اخیر یک آمار جذاب محسوب می‌شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.