یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

محمد ربیعی: انتظار داشتم مقابل آلومینیوم اراک پیروز شویم

محمد ربیعی: انتظار داشتم مقابل آلومینیوم اراک پیروز شویم

آلومینیوم اراک و مس رفسنجان در چارچوب هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل دو تیم خاتمه یافت.

به گزارش ایران ورزشی، محمد ربیعی، سرمربی مس رفسنجان بعد از تساوی بدون گل مقابل آلومینیوم اراک در نشست خبری اظهار داشت:

خسته نباشید می‌گویم به مجموعه باشگاه آلومینیوم اراک  و خطیبی و همکارانش، بازی خوبی بود اما کیفیت زمین تاثیرگذار بود به دلیل بارندگی زیر چمن گل بود و بعد از گرم کرد و در 10 -15 دقیقه در ابتدای مسابقه فشار زیادی به بازیکنان هر دو تیم وارد کرد. تیم آلومینیوم را روش 5-4-1 که داشت لایه‌های دفاعی زیادی داشت. تمام مسیرهای تهاجمی حریف را در اختیار داشتیم و تیم برتر میدان بودیم و می‌توانستیم در پاس ها و ضربات آخر بهتر عمل کنیم که نشدو موقعیت های گل بیشتری هم ایجاد کردیم. در ابتدای مسابقه هم اسلامی‌خواه را به دلیل مصدومیت در شروع مسابقه از دست دادیم.

وی افزود:

دو بازیکن دیگر هم به دلیل مصدومیت و کرونا نداشتیم اما در مجموع برای ما رشد است که بعد از دو مسابقه سخت ابتدای فصل یک امتیاز در خانه حریف گرفتیم اما انتظارم بود که با توجه به بازی جسورانه و منظمی که داشتیم برنده می‌شدیم. به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. تیم در مسیر رشدش حرکت می‌کند و روزبه روز بهتر خواهیم شد.

سرمربی مس رفسنجان تصریح کرد:

خاطرات خوبی از اراک و مردمش دارم و همیشه به من لطف دارند. بعد از دو سه سالی که از این شهر رفتم هنوز به من لطف دارند و مردم بسیار خونگرمی دارد مثل شهر رفسنجان برای فوتبال اراک خوشحالم که در لیگ برتر حضور دارد و امیدوارم مس رفسنجان و آلومینیوم در لیگ برتر خوب نتیجه بگیرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.