دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

آرسنال 4-2 لسترسیتی؛ سه امتیاز می‎‌خواهید؟ با گابریل نازاریو تماس بگیرید!

آرسنال 4-2 لسترسیتی؛ سه امتیاز می‎‌خواهید؟ با گابریل نازاریو تماس بگیرید!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، توپچی ها که فصل را درخشان آغاز کرده و در هفته اول نیز موفق به کسب سه امتیاز شده بودند، امروز در خانه خود پذیرای لسترسیتی بوده و توانستند با نتیجه 2-4 این تیم را شکست دهند.

آرسنال بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال به بیرون بوکایو ساکا فرصت خوبی برای زدن گل اول داشت، اما گرانیت ژاکا بدشانس بود و ضربه سر این بازیکن به دیرک دروازه برخورد کرد.

اما در دقیقه 22 توپچی ها به گل اول دست پیدا کردند. پاس زمینی گرانیت ژاکا در گوشه سمت چپ محوطه جریمه لسترسیتی به گابریل ژسوس رسید و این ستاره برزیلی موفق شد با ضربه ای فنی و دقیق دروازه را باز کند.

حملات آرسنال ادامه پیدا کرد و این تیم دقایقی بعد موفق به زدن گل دوم هم شد. ارسال گرانیت ژاکا از روی نقطه کرنر با اثرگذاری گابریل مارتینلی همراه شد و در گوشه سمت راست، این بار گابریل ژسوس با ضربه سر و در نزدیکی دروازه موفق به گلزنی شد.


در لحظات پایانی نیمه اول و روی پاس مارتینلی بود که ژسوس فرصت خوبی برای ثبت هت تریک داشت، اما ضربه او در موقعیتی تک به تک توسط وارد مهار شد و نیمه اول با همان برتری 0-2 آرسنال به اتمام رسید.

لسترسیتی در نیمه دوم در صدد جبران برآمده و خیلی زود توانست اختلاف را به حداقل برساند. روی ارسال جاستین، ویلیام سالیبا دچار اشتباه شده و دروازه خودی را باز کرد.

آرسنال در دقیقه 55 موفق به زدن گل سوم خود هم شد. ارسال ساکا به گابریل ژسوس رسید و این ستاره برزیلی فرصت فوق العاده ای را برای گرانیت ژاکا در مقابل دروازه خالی مهیا کرد تا این بازیکن زننده گل سوم لقب گیرد.

دقایقی بعد گابریل ژسوس پشت سر مدافع لستر حرکت کرده و می توانست گل سوم خود و چهارم آرسنال را به ثمر برساند، اما ضربه او زاویه ای دشوار راهی به دروازه حریف پیدا نکرد.

در دقیقه 75 آرسنال باز هم به گل رسید. این بار ارسال زمینی و عرضی گابریل ژسوس در پشت محوطه به گابریل مارتینلی رسید و این ستاره جوان با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه، توانست زننده گل چهارم تیمش لقب گیرد.

دقایقی بعد گابریل ژسوس فاصله ای تا زدن گل سوم نداشت، اما ضربه این بازیکن در موقعیتی بسیار خوب به تور کنار دروازه لستر برخورد کرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد و آرسنال 2-4 برابر لستر به برتری دست یافت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.