دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

مهدی مهدوی کیا: جو بازی ایران و انگلیس فوق العاده خواهد بود

مهدی مهدوی کیا: جو بازی ایران و انگلیس فوق العاده خواهد بود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، تیم ملی ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر نخستین دیدارش را ۱۰۰ روز دیگر در استادیوم خلیفه و مقابل انگلستان انجام خواهد داد. این دیدار روز دوشنبه، ۲۱ نوامبر (۳۰ آبان) از ساعت ۱۶ به وقت دوحه (۱۶:۳۰ به وقت تهران) آغاز خواهد شد. ساعت ۱۶ روز شنبه، ۱۳ آگوست (ساعت ۱۷:۳۰ تهران - ۲۲ مرداد) دقیقاً ۱۰۰ روز تا آغاز اولین مسابقه ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ مانده است.

مهدی مهدوی‌کیا، سفیر جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با حضور در استادیوم خلیفه که میزبان دیدار انگلستان - ایران است، در ارتباط با این دیدار گفت‌وگویی را با رسانه «فوتبال در قطر» انجام داده است.

فکر می کنم جو خوبی در ورزشگاه خواهیم داشت چون طرفداران انگلیسی معروف هستند و همیشه تیم ملی شان را حمایت کرده اند و خیلی پر سر و صدا هستند و تماشاگران ما هم در جام جهانی نشان داده اند تیم ملی را خوب حمایت می کنند. با توجه به اینکه جام جهانی در قطر است ایرانی ها زیادی هم هستند و فکر می کنم از بهترین جو های جام جهانی، بازی ایران و انگلیس است با توجه به اینکه اولین روز بازی هاست، امیدوارم با موفقیت ایران همراه باشد. خیلی از بازیکنان ما در این استادیوم بازی کرده اند و بسیاری در لیگ قطر بازی می کنند ما سال قبل اینجا 3-0 عراق را بردیم و خودم در استادیوم بودم بازی خوبی بود و این امتیازی مثبت برای ماست و بازیکنان مان با جو اینجا آشنا هستند.

وی در ادامه گفت:

امیدوارم هم وطن هایمان بیایند و حمایت کنند و بازی خوبی ببینیم، جو خوبی را هم در این استادیوم می بینیم. اینکه اولین تقابل ما با انگلیس در تاریخ فوتبال ملی مان است و بسیاری از بازیکنان مان اولین بار است که در جام جهانی بازی می کنند و هر بازیکنی آرزویش است بازی کند برای تیم ملی کشورش مخصوصا برای بازیکنان جوان جو خوبی باشد، تیم مان با تجربه است و بچه هایمان خیلی ها در لیگ های معتبر  بازی می کنند. امیدوارم در این جو و اتمسفری که ایجاد می شود نهایت استفاده را بکنیم و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.