دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

کاش می شد انتخابات فدراسیون را بعد از جام جهانی برگزار کرد

نادر فریادشیران: به این انتخابات بگویید انتخابات آبکی!

نادر فریادشیران: به این انتخابات بگویید انتخابات آبکی!
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، نادر فریادشیران با دادن لقب انتخابات آبکی به انتخابات مجمع هشتم شهریورماه فدراسیون فوتبال، به طعنه از اعضای مجمع خواست به هیچ یک از کاندیدا رای ندهند!

نادر فریادشیران به طرفداری گفت:

انتخابات آبکی شاید واژه مناسبی برای انتخاب ریاست و نواب رییس فدراسیون فوتبال ایران باشد ولی کسانی که این نقشه شوم را برای مدیریت آینده فوتبال ایران در سر دارند این را بدانند که تاریخ بهترین گواه برای عمل کرد آن ها خواهد بود.

نادر فریادشیران ادامه داد:

آیا تاج گزینه مناسبی برای ریاست فدراسیون فوتبال ایران است؟ من به برنامه های اعلامی ایشان اشاره می کنم؛ دور زدن تحریم ها برای گرفتن پولهای ایران از فیفا، حل مشکل ورود بانوان به ورزشگاه ها، درآمد زایی برای فوتبال ایران و رفع مشکلات مالی فدراسیون با کارهای اقتصادی... به عرض علاقه مندان به ورزش و فوتبال ایران می‌ رسانم اگر این امکان برای مهدی تاج فراهم بود، به عنوان نایب رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا چرا به عنوان یک ایرانی طی این سالها پولهای بلوکه شده در فیفا را با لابی که داشت، پس نگرفت؟ در مورد ورود بانوان به استادیوم های فوتبال که مهدی تاج بهتر از همه می داند اختیار لازم را نخواهد داشت، حتی وزیر محترم ورزش هم این اختیار را ندارد. حالا شما با چه جراتی این وعده را به مردم می دهید؟ همه می دانیم حاکمیت در این خصوص می تواند نظر قطعی را بدهد نه جنابعالی یا هر شخص دیگری به عنوان رییس فدراسیون فوتبال. هرچند فیفا به جد خواهان ورود بانوان به استادیوم های فوتبال است و این امر به صورت کتبی جدیدا به فدراسیون فوتبال ایران ابلاغ شده و اگر این اتفاق خوب صورت بگیرد، به مهدی تاج و حتی میرشاد ماجدی، سرپرست موقت فدراسیون هیچ ربطی نخواهد داشت و این تصمیم در سطح کلان مدیریت کشور گرفته خواهد شد. فدراسیون فوتبال و شما تصمیم گیرنده نخواهید بود.
نادر فریادشیران افزود:

رفع مشکلات مالی فدراسیون فوتبال هم یک وعده خیالی است. همه به یاد دارند عزیزی خادم هم از این وعده های پوچ داده بود؛ درآمد هزار میلیارد تومانی! ایشان طی نزدیک دو سال هیچ درآمدی نداشت و اگر نوبخت، معاون رییس جمهور وقت و سازمان برنامه و بودجه شصت میلیارد کمک نمی‌کرد، فدراسیون عزیزی خادم قادر به پرداخت قبض آب و برق ساختمان فدراسیون فوتبال هم نبود. حالا مهدی تاج هم با این وعده ها دوباره می خواهد سکان مدیریت فلاکت زده فوتبال ایران را به دست بگیرد. هرچند پرونده ویلموتس هنوز روی میز است و شاید امروز و فردا وقت رسیدگی در یکی از محاکم قضایی باشد.
نادر فریادشیران تاکید کرد:

متاسفانه میرشاد ماجدی هم در این شش ماه گذشته نشان داد به قول معروف اینکاره نیست! کاش در هشتم شهریور اعضای محترم مجمع فدراسیون فوتبال ایران به هیچ کدام از این کاندیدا رای ندهند تا بعداز جام جهانی قطر با یک فراخوان مجدد افراد بیشتر و چهره های ملی، کاردان و مدیر و مدبر ثبت نام کنند و فوتبال ایران از این وضعیت اسفبار خارج شود. بهتر است بعد از جام جهانی قطر یک انتخابات درست حسابی برگزار کنیم و بتوانیم وضعیت فعلی فوتبال بیچاره ایران را به چهره جدید و با برنامه بسپاریم.
نادر فریادشیران در خاتمه گفت:

کاش به واعظ آشتیانی، علیرضا اسدی و محمد آخوندی هم شانس حضور می دادند تا این انتخابات از آبکی بودن خارج شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.