جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

پنجعلی: چمن ورزشگاه فولادشهر بازیکنان را دچار استرس می‌کرد

پنجعلی: چمن ورزشگاه فولادشهر بازیکنان را دچار استرس می‌کرد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ محمد پنجعلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آغاز فصل بیست و دوم لیگ برتر فوتبال و تساوی پرسپولیس مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: باید ابتدا از وضعیت چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان گِله‌ کنیم. این سطح کیفیت در لیگ برتر و در چنین بازی مهمی عجیب بود. در فصل بیست و دوم لیگ حرفه‌‌ای ، توپ را نمی‌توان روی زمین حرکت داد و بازیکن باید برای هر پاسش استرس داشته باشد تا توپ خراب نشود.

وی درباره اینکه پرسپولیس با وجود 10 نفره شدن ذوب‌آهن،  2 امتیاز را از دست داد، گفت: بازی‌ها تازه شروع شده و تا 4-3 بازی انجام نشود، نمی‌توان درباره تیمی صحبت کرد. باید زمان بدهیم تا تیم جا بیفتد. تیم‌ها هنوز هماهنگ نیستند و تغییرات داشته‌اند. رفته رفته هیجان لیگ بیشتر می‌شود، البته به شرط اینکه مردم اجازه پیدا کنند به ورزشگاه‌ها بروند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس درباره اینکه وضعیت فنی این تیم در نخستین دیدارش چگونه بود، یادآور شد: واقعاً با آن زمین نمی‌توان صحبت فنی کرد. هر دو تیم برای حرکت توپ روی زمین مشکل داشتند و بازیکنان یک پاس ساده را هم با استرس می‌دادند. زمینی که شاهدش بودیم برای یک تیم لیگ برتری نبود. از سوی دیگر 4-3 بازی باید انجام شود تا بتوان وضعیت فنی یک تیم را بررسی کرد. با 2 برد و 2 باخت چیزی مشخص نمی‌شود. هنوز تازه لیگ شروع شده و نمی‌توان حرفی زد.

پنجعلی درباره جذب لوکادیا در پرسپولیس، عنوان کرد: به نظر می‌رسد بازیکن خوبی باشد. فیلم‌های بازی او را دیده‌ام. این بازیکن دوپاست و چارچوب را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.