دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

روایت مهاجم ذوب آهن از صحنه جنجالی هفته: اجازه نداد توپم گل شود

روایت مهاجم ذوب آهن از صحنه جنجالی هفته: اجازه نداد توپم گل شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از ایلنا، تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در هفته نخست لیگ بیست و دوم به قرعه‌ای سخت خورد و باید در اصفهان از پرسپولیس، جدی‌ترین مدعی قهرمانی فصل جدید میزبانی می‌کرد و در شرایطی که پیش بینی ها عمدتاً از پیروزی سرخپوشان پایتخت حکایت داشت ولی ذوب آهن مرد و مردانه در این بازی جنگید و در شرایطی حریف پر ستاره را متوقف کرد که حتی شانس‌هایی برای کسب سه امتیاز هم داشت. در این بازی ذوبی‌ها اعتراض زیادی به داور مسابقه داشتند و عمده اعتراض آنها روی دو صحنه بود. یکی اخراج نادر محمدی با دو کارت زرد داور مسابقه و یکی برخورد توپ با دست مدافع پرسپولیس در محوطه جریمه که داور برخلاف بازیکنان تیم ذوب آهن اعتقادی به پنالتی در آن نداشت. به همین بهانه سراغ سعید باقر پسند رفتیم که نزدیک‌ترین فرد به صحنه خطای هند علی نعمتی بود و ضربه سر او بود که با دست مدافع حریف برخورد کرد.

باقرپسند در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص بازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود و می‌دانستیم در همین ابتدا کار دشواری مقابل پرسپولیس در پیش داریم ولی بدون توجه به نام حریف برای برد وارد زمین شده بودیم و واقعاً به چیزی جز کسب سه امتیاز فکر نمی‌کردیم چون میزبان بودیم و در خانه باید سه امتیاز را می‌گرفتیم. ما برای تک تک دقایق بازی برنامه داشتیم و تا قبل از 10 نفره شدن نبض بازی در اختیار ما بود ولی بعد از آن اخراج کار از دست ما خارج شد و حریف فشار آورد.

وی در مورد اخراج نادر محمدی توضیح داد: این اخراج به نظر من سختگیرانه بود ولی سوای درست یا اشتباه بودنش دقت کنید که داور ابتدا قصد نداشت کارت قرمز بدهد ولی به دلیل اعتراض شدید پرسپولیسی‌ها تصمیمش را تغییر داد. فیلم بازی موجود است و بروید یک باردیگر ببینید. برای همین تصمیم داور نمی‌تواند درست باشد چون تحت تاثیر اعتراض حریف این کار را انجام داد.

مهاجم ذوب آهن در توضیح صحنه جنجالی بازی هم گفت: من بلند شدم ضربه سر بزنم و مدافع پرسپولیس با دستش مانع ضربه من شد. من در موقعیت خوبی بودم و دید کافی به دروازه داشتم و اگر با دست جلوی توپ من را نمی‌گرفت آن توپ وارد دروازه می شد و نه تنها پنالتی بود که حتی می‌توانست اخراج هم داشته باشد ولی متاسفانه این دومین اشتباه داور در بازی بود که تاثیر زیادی روی نتیجه گذاشت و ما از 2 امتیاز مهم محروم شدیم.

باقرپسند در مورد تقابل با تراکتور عنوان کرد: بازی سختی در تبریز داریم و آنها تیم خوبی هستند و بازیکنان خوبی به خدمت گرفتند ولی با توجه به دو امتیازی که در خانه از دست دادیم باید این بازی را ببریم و با دست پر از تبریز برگردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.