یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

مجرد: تیم ملی والیبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد

مجرد: تیم ملی والیبال حرف‌های زیادی برای گفتن دارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، علی‌اصغر مجرد درباره شرایط تیم ملی والیبال ایران پیش از حضور در رقابت‌های جام واگنر لهستان اظهار داشت: در تهران تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم. صبح امروز هم یک جلسه تمرین بدنسازی در کراکوف داشتیم و بعدازظهر هم یک جلسه تمرین توپی خواهیم داشت تا برای حضور در جام واگنر و مسابقات قهرمانی جهان آماده شویم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و امیدوارم عملکرد خوبی داشته باشیم تا هم نتایج درخوری کسب و دل مردم را شاد کنیم.

وی ادامه داد: حدود ۱۰ – ۱۱ ماه از مصدومیتم می‌گذرد. سه ماه تمرین توپی داشتم و خداراشکر شرایطم خوب است. فکر می‌کنم برای رسیدن به شرایط ایده‌آل به چند بازی تدارکاتی نیاز داشته باشم تا بتوانم بهترین عملکرد را در مسابقات قهرمانی جهان داشته باشم.

مدافع تیم ملی والیبال ایران با اشاره به مسابقات جام واگنر، عنوان کرد: این مسابقات همیشه سطح بالایی داشته و فکر می‌کنم کمک زیادی به تیم ایران کند تا بازیکنان به هماهنگی برسند و نقاط ضعف و قوت خود را بیش از پیش بشناسند.

مجرد اضافه کرد: متاسفانه در مسابقات لیگ ملت‌ها نتوانستم حاضر شوم، اما همیشه از مردم خواستم که حامی تیم ملی باشند، چراکه این تیم جوان است و حرف های زیادی برای گفتن دارد. مردم دیدند که این تیم در لیگ ملت‌ها هم توانست جایگاه و قدرت خود را به همه ثابت کند. باز هم از مردم می‌خواهم که ما را دعا کنند تا بازهم بتوانیم دل آنها را شاد کنیم.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال جام واگنر لهستان از ۲۷ تا ۲۹ مردادماه با حضور چهار تیم ایران، صربستان، لهستان و آرژانتین برگزار خواهد شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.