دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

بهترین ترکیب خط دفاعی زیر فشار مشخص می‌شود

پنجعلی: حقیقت را به مردم بگویید آنها می‌خواهند به ورزشگاه بیایند

پنجعلی: حقیقت را به مردم بگویید آنها می‌خواهند به ورزشگاه بیایند

محمد پنجعلی کاپیتان پرسپولیس معتقد است مسئولان فوتبال کشور باید به طور شفاف بگویند که مشکل برای حضور تماشاگران چیست. او اعتقاد دارد بدون هوادار تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال بیشترین ضرر را خواهند کرد. به بهانه تساوی پرسپولیس در اولین بازی لیگ بیست و دوم و دیدار پیش روی سرخ‌پوشان مقابل فولاد و بسیاری از موارد دیگر مربوط به پرسپولیس گفت‌و‌گویی با کاپیتان اسبق سرخ‌ها و تیم ملی داشتیم.
چرا پرسپولیس مقابل تیم ذوب‌آهن که بیشتر نیمه دوم را هم ده نفره بازی کرد موفق به پیروزی نشد؟!
چمن ورزشگاه فولاد شهر اصلاً کیفیت خوبی نداشت و توپ وقتی به زمین می‌خورد انحراف پیدا می‌کرد و سرعت بازی گرفته می‌شد. بازی در چنین زمینی واقعاً خوب نیست و فوتبال ما لطمه می‌خورد اما جدا از این مسائل بدن‌ها هم تا کاملاً آماده شود سه چهار بازی زمان می‌برد. پرسپولیس بد بازی نکرد، البته کاملاً آماده نبود اما می‌توانست پیروز شود که به هر حال در اولین بازیش برد نصیبش نشد.
حضور نیافتن تماشاگر نیز به نظر در کیفیت بازی پرسپولیس و سایر تیم‌ها تأثیر‌گذار بود!
واقعاً فدراسیون و سازمان لیگ بیایند و حقیقت موضوع را به مردم رو راست بگویند که مشکل کجاست. واقعاً مگر می‌شود به‌خاطر بلیت‌فروشی و یکسری از این موارد بگویند بازی با تماشاگر برگزار نمی‌شود. مردم و هواداران فوتبال خصوصاً پرسپولیس که تعدادشان از بقیه تیم‌ها بیشتر است واقعاً دوست دارند بازی تیم محبوبشان را ببینند بنابراین هواداران را از تماشای بازی تیم محبوبشان و پرسپولیس محروم نکنند. اگر واقعاً امکان بلیت‌فروشی الکترونیکی را ندارند به همان شکل قدیمی بلیت‌فروشی را راه بیندازند و بهانه‌های مختلف نیاورند.
در رابطه با حضور مهاجم جدید هلندی چه نظری دارید؟
رزومه و کلیپ مخصوص مربوط به این مهاجم را دیدم و واقعاً اگر او در فوتبال ایران جواب دهد حتماً می‌تواند به پرسپولیس کمک کند چون پرسپولیس به حضور مهاجم جدید نیاز دارد.
بازی با فولاد را چطور می‌بینید؟
فولاد تیم خوبی است به همین دلیل بازی سختی پیش روی پرسپولیس است. تیم‌ها هنوز هماهنگ نیستند اما پرسپولیس حتماً شانس بیشتری برای برد دارد و هواداران پرسپولیس چیزی جز برد را از تیم محبوبشان انتظار ندارند.
در رابطه با ترکیب دفاع میانی پرسپولیس در بازی اول و دیدار مقابل فولاد چه نقدی دارید؟
در رابطه با بهترین ترکیب دفاع میانی هم باید بگویم مدافعان باید تحت فشار قرار بگیرند تا ببینیم کدام‌یک بهترین هستند اما انصافاً  مدافعان میانی فعلی پرسپولیس یعنی ولسیانی، نعمتی و ‌پور‌علی گنجی بهترین هستند البته گویا سرمربی تیم روی نعمتی بیشتر در دفاع چپ قصد استفاده دارد که انصافاً در نیمه اول بازی مقابل ذوب‌آهن بهترین بازیکن پرسپولیس بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.