شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

ربیعی: به انصاری گفتم عضو کادرفنی مس شود

ربیعی: به انصاری گفتم عضو کادرفنی مس شود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، محمد ربیعی در نشست خبری پیش از بازی مس رفسنجان مقابل گل‌گهر سیرجان در هفته دوم لیگ برتر اظهار داشت: خدمت جناب آقای قلعه‌نویی به خاطر کسب بیش از 1000 امتیاز در لیگ برتر تبریک ویژه می‌گویم. شاید گفتنش راحت باشد ولی هرکسی که نیمکت مربی‌گری را تجربه کرده باشد، می‌داند این دستاورد چقدر بزرگ است. می‌دانم پشت این مسئله چیزی جز ممارست و پشتکار نبوده است. موضوع خوشایندی برای من و استان کرمان است و امیدوارم خداوند به او سلامتی بدهد و افتخارات بیشتری برایشان داشته باشد. فکر می‌کنم دستاورد آقای قلعه‌نویی تا سال‌ها نصیب کسی نشود و این خارق‌العاده است.

وی افزود: تجربه مسابقات این دو تیم در دو فصل گذشته نشان داده است که بازی خوبی از آب درآمده است. از نظر فنی شرایط فنی در دو سال گذشته داشته‌اند و نوید دهنده بازی فنی و تهاجمی برای هر دو تیم است. ما از اصفهان مستقیم به رفسنجان آمدیم و تمریناتمان این جا پیگیری شد. امیدوارم هر دو تیم سلامت از زمین خارج شوند. دوم این که باید مقابل تیم گل‌گهر تمرکز داشته باشیم و باید در بازی از کمترین اشتباه استفاده کنیم. از هواداران‌مان می‌خواهم که در اولین بازی‌ خانگی‌مان، حضورشان را داشته باشیم و بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره وضعیت خط دفاعی این تیم که نقطه ضعف مس در فصل گذشته بوده، گفت: ما سال به سال و پنجره به پنجره سعی می‌کنیم نقاط ضعفی که داشتیم را ترمیم کنیم. من به عنوان مربی یا باید تولید کنم یا باید جذب کنم. یک بخشی در قسمت تولید جلو رفتیم که بازیکنانی مانند نصیری و ربیع‌زاده اضافه شدند. در بحث جذب هم آقای رامتین سلیمان‌زاده، سلیمی و جفرسون اضافه شدند. همچنین حضور لک درون دروازه می‌تواند نقاطی را برطرف کند. شما سال به سال در جهت پویایی بهتر جلو می‌روید. حالا که در رفسنجان هستم، تکرار می‌کنم اگر به سه سال گذشته برگردیم و اسمی از رفسنجان می‌آوردیم، چه تصویری از این شهر در فوتبال دیده می‌شد؟ حالا ببینید بعد از سه سال چه هویتی دارد. این دستاورد بزرگی برای منطقه است. باید تلاش کنیم که این شخصیت را بیشتر جلا دهیم. این با یک همت گروهی از تیم مدیریتی، تیم فنی، هواداران و مسئولان شهری رخ می‌دهد.

ربیعی درباره صدمین بازی‌اش روی نیمکت مس رفسنجان بیان کرد: باعث افتخار است. خیلی زود و سخت گذشت. این که 100 بازی روی نیمکت یک تیم باشید، اتفاق بزرگی است و برای خودم، مجموعه مس و شهر عزیزم رفسنجان که با افتخار شهروند افتخاری آن هستم، خوشحالم.

وی پیرامون این موضوع  که محمد انصاری تمایل به بازی رایگان  برای مس داشته اما با مخالفت باشگاه مس روبرو شده است، توضیح داد: محمد انصاری یکی از شخصیت‌های مطرح و قابل احترام ورزش کشور است. من او را به چشم یک فوتبالیست نمی‌بینم. او یک انسان ویژه است. درباره وضعیت ایشان به این شکل که می‌گویید در جریان نیستم. من با آقای انصاری صحبت کردم. ایشان عمل جراحی داشته‌اند که باید طول درمانشان طی شود و در حال انجام تمریناتش است. قرارداد محمد انصاری با ما تمام شده است. ایشان جزو بازیکنانی است که به او اعتقاد فنی دارم. من این پیشنهاد را به او پارسال دادم که اگر علاقه‌مند به ادامه فوتبال نیست،‌ به جمع کادر فنی من اضافه شود. من علاقه‌مندم که چه در حوزه مربی‌گری و چه به عنوان بازیکن با محمد همکاری داشته باشم. او فعلا علاقه‌مند به بازی کردن است.

سرمربی مس رفسنجان درباره دلیل تنبیه انضباطی مهرداد رضایی و غایبان تیمش مقابل گل‌گهر بیان کرد: بحث انضباطی بوده که برای ما مهم است. ما قائم اسلامی‌خواه، مهدی ترکمان و فرشاد محمدی‌مهر را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.