دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱

عطایی: مقابل لهستان نواقصی داشتیم؛ در رقابت‌های قهرمانی جهان در اوج آمادگی خواهیم بود

عطایی: مقابل لهستان نواقصی داشتیم؛ در رقابت‌های قهرمانی جهان در اوج آمادگی خواهیم بود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، بهروز عطایی پس از شکست ایران برابر لهستان در جام واگنر اظهار کرد: مسابقه خیلی خوبی بود. با تیم قدرتمند دنیا بازی کردیم و نسبت به مسابقات لیگ ملت‌ها سه تغییر در جریان بازی داشتیم. زیرا می‌خواستیم علی اصغر مجرد، جواد معنوی‌نژاد و بازیکنانی که در سال گذشته کمتر بازی کردند، محکی جدی بخورند.

او با بیان این‌که اطلاعات بسیار خوبی از تیم خود به دست آورده است، ادامه داد: لهستان با تمام قدرت والیبال بازی کرد و از تمام بازیکنان اصلی‌اش در جریان بازی استفاده کرد. در واقع همان ترکیب اصلی لیگ ملت‌ها در این دیدار حضور داشتند. مسابقه خوبی بود بویژه در ست دوم که بسیار پایاپای پیش رفتیم و حتی گاهی در امتیازات جلو هم بودیم، اما فشار بازی بالا بود و چند اشتباه منجر شد، ست را از دست بدهیم.

سرمربی تیم ملی با تاکید بر این که مسابقات واگنر، دیدارهایی تدارکاتی برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان است، گفت: قرار است در مسابقات قهرمانی جهان در اوج آمادگی باشیم و این رقابت‌ها کمک خواهد کرد که به این آمادگی دست یابیم.

وی با بیان این‌که به مسابقه برابر صربستان هم به عنوان یک دیدار تدارکاتی نگاه خواهند کرد، افزود: صربستان تیم خوبی است و ترکیب کامل بازیکنانش را با خود آورده است. امیدوارم بازی خوبی شود و مجرد و معنوی نژاد در این شرایط به وضعیت مناسب بازی و آمادگی عالی که مدنظرمان هست، برسند.

عطایی در پایان خاطرنشان کرد: تیم نواقصی با این ترکیب داشت که باید تا مسابقات جهانی از بین برود. نواقصی که قابل رفع است و امیدوارم روز به روز وضعیت بازیکنان بهتر شود تا با بهترین شرایط به رقابت های قهرمانی جهان برویم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.