دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱

سکوت باشگاه پرسپولیس

حکم استوکس علیه پرسپولیس آمده؟

حکم استوکس علیه پرسپولیس آمده؟

به گزارش ایران ورزشی شایعه شده آنتونی استوکس بعد از شکایت از باشگاه پرسپولیس موفق شده علیه این باشگاه از فیفا حکم 50هزار دلاری بگیرد که این حکم به باشگاه هم ابلاغ شده، اما فعلاً باشگاه آن را اعلام نکرده است.

این شایعه اگر درست باشد یک سؤال بزرگ و اساسی پیش خواهد آمد که چطور در مجادله‌ای که همه فکت‌هایش به سود باشگاه پرسپولیس بود باز هم رأیی علیه باشگاه پرسپولیس صادر نشده است؟ استوکس زمستان سال گذشته و بعد از بازی با شارجه در امارات به بهانه کرونا به تهران بازنگشت و همان زمان باشگاه پرسپولیس اعلام کرد بر اساس مفاد قراردادش هر روزی که این بازیکن برنگردد و در تمرینات و مسابقات حاضر نشود جریمه‌ای شامل حالش خواهد شد.

همان زمان البته اعلام شد باشگاه متقابلاً علیه این بازیکن شکایت کرده اما الان شنیده می‌شود هیچ شکایتی علیه این بازیکن نشده است! استوکس در زمان مدیریت انصاری‌فرد به پرسپولیس آمد و در بدو عقد قرارداد 150هزار دلار هم گرفت اما حالا نزدیکان انصاری‌فرد می‌گویند مدیریت بعدی باشگاه یعنی رسول‌پناه باید از این بازیکن شکایت می‌کرده اما فعلاً نه رسول‌پناه حاضر به پاسخگویی است، نه باشگاه معاونت حقوقی درست و درمانی دارد که بدانیم واقعاً چنین حکمی آمده یا نه و اگر آمده آیا واقعاً باشگاه علیه این بازیکن شکایتی نکرده بود؟

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.