سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

تمدید رسمی با کمال و سیامک بعد از بازی امروز

تمدید رسمی با کمال و سیامک بعد از بازی امروز

 
به  گزارش ایران ورزشی آنلاین مهدی عبدی که چند روز دیگر 22سالگی را پشت سر خواهد گذاشت دو روز قبل قرارداد خود با پرسپولیس را تمدید کرد و این شروع حرکت باشگاه برای ساختن تیم فصل بعد بود. البته عبدی تا سال 1402 قرارداد داشت اما با تمدید دوساله حالا تا 1404 بازیکن پرسپولیس خواهد بود.
البته باشگاه بندها و آپشن‌هایی در قرارداد این بازیکن گنجانده که عبدی هم حاضر شده پای قرارداد را امضا کند. بعد از مهدی عبدی نوبت سیامک نعمتی و کمال کامیابی‌نیا بود که هر دو نفر برای تمدید یک‌ساله قراردادشان با باشگاه به توافق کامل رسیده‌اند و قرار است این مسأله بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان رسمی شود.
کمال کامیابی‌نیا 31ساله است و با تمدید قراردادش می‌تواند هفتمین فصل حضورش در پرسپولیس را تجربه کند و نعمتی 26ساله که تا پایان لیگ بیست‌و‌یکم قرارداد دارد می‌تواند برای ششمین فصل متوالی در خدمت پرسپولیس باشد و برای این تیم بازی کند. گفتنی است این اقدام مدیریت جدید باشگاه مورد توجه هواداران پرسپولیس قرار گرفته و آنها از این اقدام شکوری و سمیعی راضی‌اند.
هواداران معتقدند با این اقدام باشگاه پرسپولیس در فصل نقل‌و‌انتقالات به یکباره خالی از بازیکن نخواهد شد و هر فصل با تغییرات جزئی فقط برای پر کردن جاهای خالی و نقاط ضعفش اقدام به خرید بازیکنان جدید خواهد کرد.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.