شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹

قبلا دوست نداشت مهاجم باشد

تغییر نظر یحیی درباره نعمتی

تغییر نظر یحیی درباره نعمتی

به گزارش ایران ورزشی آنلاین به احتمال فراوان امروز سیامک نعمتی را در خط حمله پرسپولیس خواهیم دید؛ بازیکنی که با آمادگی بالایش از نظر بدنی کاری کرد تا یحیی دوباره به فکر تغییر پست او بیفتد.

یحیی و کادرش پیش از این برای استفاده از نعمتی در خط حمله مقاومت می‌کردند و اعتقاد داشتند این بازیکن در دفاع راست و هافبک راست کارآیی بیشتری دارد اما ظاهراً بعد از دو بازی که خط حمله پرسپولیس در گلزنی ناکام ماند به این نتیجه رسیدند که نعمتی می‌تواند در این موقعیت مهاجم خوبی هم باشد.
 سیامک در بازی با صنعت‌نفت با وجود اینکه در پشت هافبک راست بازی می‌کرد خطرناک‌تر از دو مهاجم پرسپولیس نشان داد و از آنجایی که قدرت ضربه به توپ خوبی هم دارد دو سه‌بار دروازه حریف را هدف گرفت تا نشان دهد چنانچه به دروازه رقبا نزدیک‌تر باشد خطرناک‌تر هم می‌شود. 
نعمتی در دوره برانکو یکی دوبار به‌عنوان زوج علیپور در خط حمله بازی کرده و اتفاقاً نمایش‌های امیدوارکننده‌ای هم ارائه داده بود، پس بعید نیست دوباره در این پست هم بتواند رضایت کادر فنی‌اش را جلب کند.  اگر اینگونه شود و او بتواند در سومین پست، در نقش مهاجم نوک هم از کارشناسان، هواداران و کادر فنی نمره قبولی بگیرد سخت نیست که سیامک را ستاره احتمالی این فصل پرسپولیس بنامیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.