دوشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

اعتراض پرسپولیسی‌ها به فاصله بازی‌ها؛امسال کلاً هوای استقلال را دارند!

اعتراض پرسپولیسی‌ها به فاصله بازی‌ها؛امسال کلاً هوای استقلال را دارند!

به گزارش ایران ورزشی آنلاین پرسپولیس در شرایطی امروز در مسجدسلیمان به مصاف نفت خواهد رفت و سومین بازی‌اش در فصل جدید را برگزار می‌کند که طبق برنامه اعلام‌شده از سوی سازمان لیگ، روز دوشنبه هفته آینده باید در تهران میزبان شهرخودرو باشد.
در واقع پرسپولیس در فاصله چهار روز باید دو مسابقه سنگین برگزار کند و این برنامه‌ریزی مورد تعجب و اعتراض کادر فنی این تیم قرار گرفته است. این شرایط زمانی برای پرسپولیسی‌ها عجیب به نظر می‌رسد که استقلال دیروز به میدان رفت و بازی بعدی‌اش را بعد از پرسپولیس برگزار خواهد کرد.
در واقع استقلال بازی هفته سومش را قبل از پرسپولیس و مسابقه هفته چهارمش را بعد از پرسپولیس برگزار خواهد کرد و شش روز بین دو مسابقه‌اش فاصله می‌افتد در حالی که پرسپولیس فقط چهار روز زمان دارد.
یعنی پرسپولیس در بازگشت به تهران بعد از یک جلسه ریکاوری و با دو جلسه تمرین در روزهای شنبه و یکشنبه باید مهیای بازی با شهرخودرو شود و در واقع فقط یک روز می‌تواند تمرین کاملی انجام دهد.
این مساله مورد اعتراض کادر فنی پرسپولیس قرار گرفته و آنها معتقدند امسال سازمان لیگ کلاً هوای استقلال را دارد. آنها می‌گویند احتمالاً چون پرسپولیس دو بازی اولش را بعد از استقلال برگزار کرده حالا سازمان لیگ قصد دارد دو بازی بعدی آنها را قبل از استقلال برگزار کند که برای آنها چنین روشی غیرمنطقی است.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.