جمعه ۱۱ آذر ۱۴۰۱

آشنایی من و شجاع با قطر در مسابقات به کمک‌مان خواهد آمد

کنعانی زادگان: با حمایت مردم می‌توانیم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم

کنعانی زادگان: با حمایت مردم می‌توانیم در جام جهانی نتایج خوبی بگیریم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، محمدحسین کنعانی زادگان در مورد شرایطش در لیگ ستارگان قطر اظهار داشت: لیگ قطر لیگ خیلی دشواری است و بازیکنان حرفه‌ای و سطح بالایی در این لیگ بازی می‌کنند و ماهم در بازی با الریان شاهدش بودیم. در کل بازیکنان خوبی اینجا هستند و بازی کردن در لیگ قطر دشوار است، مخصوصاً من که در پست دفاع بازی می‌کنم مقابل مهاجمان خیلی خوبی قرار می‌گیرم.

وی ازود: استادیوم حمد بن علی میزبان بازی ایران مقابل ولز در جام جهانی است و من در این ورزشگاه موفق شدم دو گل بزنم و دو برد هم در اینجا کسب کردیم و واقعاً شرایط تیمی ما خیلی خوب است و در حال حاضر دوم جدول هستیم و اینکه گل‌های کمی دریافت کردیم و آمار دفاعی خوبی داریم و من و شجاع خلیل زاده کنار هم خدا را شکر فصل خوبی را در حال پشت سر گذاشتن هستیم.

مدافع ایرانی الریان در مورد وضعیت تیم ملی هم گفت: از همه می‌خواهیم تیم ملی را حمایت کنند و پشت فدراسیون باشند و پشت بازیکنان باشند چرا که ما نیاز به این حمایت از سوی مردم عزیز داریم تا بتوانیم بهترین نمایش خودمان را در زمین ارائه دهیم و خدا را شکر می‌کنم حالا من امسال در لیگ قطر هستم و در زمین های جام جهانی بازی می‌کنم و تجربه خوبی برایم است که در جام جهانی به کمکم می‌آید و همین شرایط برای شجاع هم وجود دارد و می‌توانیم با جو و شرایط ورزشگاه‌ها آشنا می‌شویم و خیلی راحت‌تر می‌توانیم بازی کنیم.

کنعانی زادگان با اشاره به گروه تیم ملی در جام جهانی توضیح داد: به گروه سختی برخورد کردیم و خب ولز با گرت بیل و سایر بازیکنانش و تیم ملی انگلیس که خیلی پر مهره است و فقط از هرکدام از تیم‌های لیگ جزیره دو تیم ملی می‌شود تشکیل داد و در کل گروه سختی داریم و خدا را شکر می‌کنم که شرایط تیم ما جوری است که امسال بازیکنان خوب زیادی داریم و می‌توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و حتی بازیکنان داخلی ما هم با کیفیت هستند و با وحدت و همدلی می‌توانیم بازی‌های گروهی را با نتایج خوب سپری کنیم. مهم ترین بازی ما همان بازی اول با انگلیس است و مطمئنم هواداران برای حمایت از ما به قطر می آیند و امیدوارم بتوانیم نتایج خوبی کسب کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.