سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

مهاجری: مجتبی حسینی با حداقل‌ها کارهای بزرگی می‌کند

مهاجری: مجتبی حسینی با حداقل‌ها کارهای بزرگی می‌کند
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی، رضا مهاجری، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در نشست خبری پیش از بازی با پیکان، اظهار کرد: امیدوارم طبق روال دو هفته قبل بتوانیم فوتبال خوبی ارائه دهیم. پیکان نیز یک تیم شایسته و با کادر فنی خوب و جوان است. مجتبی حسینی در فوتبال ایران ثابت کرده است که تیم هایش فوتبال خوبی بازی می کنند و می‌تواند با حداقل ها کارهای بزرگی انجام دهد. این تیم هفته گذشته غافلگیر شد و آن نتیجه از شایستگی های پیکان کم نمی کند و در مقابل کار ما را هم سخت می کند.

وی ادامه داد: نوع فوتبال پیکان تا حدودی شناخته شده است و بازیکنانم را نسبت به شرایط این بازی آماده کرده ایم. اگر اشتباهاتمان را به حداقل برسانیم می توانیم از شرایط میزبانی استفاده کنیم. شدیدا به این امتیازات نیاز داریم و روزهای سختی در انتظار ماست. به نظرم در دو هفته ابتدایی موفق عمل کرده ایم و امیدوارم فردا هم با تمام توان، تلاش و همدلی نتیجه خوبی رقم بزنیم و باز هم تاکید می‌کنم بازی سختی است زیرا هم پیکان و هم مجتبی حسینی را می شناسم. اگر در تفکر بازی هفته قبل پیکان باشیم مطمئنا نتیجه بازی فردا را از دست خواهیم داد، آن هم بازی که نیاز به تمرکز و همدلی ما دارد.

مهاجری بیان کرد: امیدوارم فردا یک روز خوب را برای خودمان و تماشاگرانمان رقم بزنیم و خوشحالم که بعد از مدت‌ها تماشاگران ما به استادیوم می‌آیند. در هفته اول خیلی راحت از حق میزبانی محروم شدیم. امیدوارم هواداران ما نیز همدل باشند و هدفشان فوتبال مسجدسلیمان باشد و این می تواند پازلی باشد که هوادار، بازیکن و باشگاه بتواند خروجی به اسم نتیجه خوب داشته باشد. امیدوارم این اتفاق خوب توسط هواداران که فصل گذشته به ما کمک کردند تا در لیگ بمانیم فردا نیز در اولین بازی که آن ها را داریم برای ما رقم بخورد و تشویق هایشان انگیزه مضاعفی برای بازیکنان ما باشد تا در مقابل پیکان نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در پایان عنوان کرد: برای بازی فردا تمام بازیکنانم را در اختیار دارم و از تمام ظرفیت فنی‌مان استفاده می کنیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.