جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

خورخه فوساتی: کی‌ روش با ایران فوق العاده دفاعی بود / او چیزی برای کلمبیا ندارد

خورخه فوساتی: کی‌ روش با ایران فوق العاده دفاعی بود / او چیزی برای کلمبیا ندارد

سرمربی سابق تیم های ملی اروگوئه و قطر ضمن اشاره به دوران کاری کارلوس کی‌ روش در تیم ملی فوتبال ایران، به دلیل ناکامی او در کلمبیا اشاره کرد

به گزارش ایران ورزشی، فوساتی در زمان کار در تیم ملی قطر، با تیم ایران و کارلوس کی روش هم مواجه شده بود و حتی یکی از گزینه‌هایی بود که ادعا می‌شد جایگزین کی روش بعد از جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا در تیم ایران می‌شود.

این مربی اخیراً در گفتگو با برنامه تلویزیونی «Banda Deportiva» به بهانه بررسی عملکرد تیم‌های حاضر در مرحله انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای لاتین، به کارلوس کی روش و دو باخت متوالی اش با کلمبیا هم اشاره کرد.

فوساتی گفت:                                   

برزیل تنها تیمی است که نظم خود را حفظ کرده است. اکوادور هم شاید بتواند نظم داشته باشد. بقیه تیم‌ها هیچ نظم و انضباطی ندارند مثل اروگوئه. شیلی متزلزل و پرو ناامید کننده بوده است. اتفاقاتی هم که برای کلمبیا رخ داد مرا غافلگیر نکرد. مربیان زیادی در آمریکای لاتین بودند که می‌توانستند انتخاب شوند و از خصوصیات و ویژگی‌های کلمبیا اطلاع داشته باشند.

او در پاسخ به این سئوال که آیا به کارلوس کی روش اشاره می‌کنید؟ گفت:

من کی روش را می‌شناسم. او چیزی برای انجام دادن در کلمبیا ندارد.

سرمربی سابق اروگوئه اضافه کرد:

من با کی روش روبرو شده‌ام؛ زمانی که من سرمربی قطر بودم و او سرمربی ایران؛ یکی از تیم‌های بزرگ آسیا. اما ایران با هدایت کی روش یک تیم فوق العاده دفاعی بود. در کلمبیا آنها نمی‌دانستند که چه کسی را استخدام کنند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.