سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

استفانو پیولی: باید در مقابل دروازه حریفان بی‌رحم‌تر باشیم؛ به دکتلار ایمان دارم

استفانو پیولی: باید در مقابل دروازه حریفان بی‌رحم‌تر باشیم؛ به دکتلار ایمان دارم
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ میلان که هفته گذشته با آتالانتا به تساوی 1-1 رسید، فردا شب از ساعت 23:15 میزبان بولونیا در سن سیرو خواهد بود. استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی با بولونیا شرکت کرد و پاسخگوی خبرنگاران بود.

پیولی در مورد اسماعیل بن ناصر:

هیچوقت در مورد کیفیت بن ناصر تردیدی نداشته ام. خودش را خوب نشان داده است و خوب کار کرده است. آن چه از او خواسته می شود را در زمین بازی نشان می دهد. کیفیت لازم برای یک هافبک کامل را دارد. برای هر بازی در موقع فرا رسیدن همان بازی فکر می کنیم و نه چیز دیگر.

پیولی در مورد لیائو:

لیائو باید به این باور داشته باشد که می تواند بهتر شود. نمی توانم مربی بازیکنی باشم که فکر می کند دیگر نباید پیشرفت کند. او با کمال میل تمرین می کند.
پیولی در مورد دکتلار:

  به او ایمان دارم. بازیکنی با پتانسیل بالاست و آماده بازی از ابتدا است. هنوز باید به او فرصت بدهیم چون از لیگ و تیمی متفاوت به این جا آمده است. اطمینان دارم به ما رضایت خاطر بسیاری خواهد داد.
پیولی در مورد کسیه:

فصل گذشته به من می گفتید چرا او را بازی می دهی و حالا می گویید چرا جایگزینی برای او نگرفتید و از رفتن او پشیمان خواهید شد. تیمی قدرتمند و آماده دارم که هنوز می خواهد بهتر و بهتر شود.
پیولی در مورد یاسین عدلی:

  به خاطر تولد دخترش خوشحال هستیم. امروز اینجاست و برای فردا در دسترس خواهد بود. به بازی او علاقه دارم اما باید در مورد بازی دادنش تصمیم گیری کنم. با خصیوصیاتی که عدلی دارد فکر می کنم برای او سخت باشد که در هافبک دو نفره بازی کند. ممکن است از او به عنوان متزالا در هافبک سه نفره استفاده کنم.
پیولی در مورد بازیکنان خط حمله:

یکی از میان ژیرو و اوریگی بازی خواهد کرد. هر دو شرایط خوبی دارند.
پیولی در مورد چمپیونز لیگ:

می خواهیم سطح خود را در اروپا بالاتر ببریم. نشان داده ایم با تمرکز، ثبات و ایده هایی که داریم می توانیم کارهای بزرگی انجام دهیم. ما رشد کرده ایم و می خواهیم این را اثبات کنیم.
پیولی در مورد عملکرد تیمی:

باید در مقابل دروازه حریفان بی رحم تر باشیم. لیائو هر روز در تمرینات در این مورد تلاش می کند. به خوبی می داند که یکی از اهدافش باید بهتر عمل کردن در مقابل دروازه حریفان باشد و به آن خواهد رسید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.