پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

دیناموزاگرب در گروه مرگ

سفر محرمی به ایتالیا، انگلیس و اتریش

سفر محرمی به ایتالیا، انگلیس و اتریش

 دیناموزاگرب در بازی برگشت از دور نهایی مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا میزبان بودو گلیمت نروژ بود و توانست با شکست این تیم راهی دور گروهی مسابقات در فصل 2023-2022 شود. دیناموزاگرب در این دیدار و تا دقیقه 70 با دو گل از حریف خود پیش بود اما در دقیقه 70 یک گل خورد تا با توجه به نتیجه یک بر صفر در بازی رفت، کار دو تیم به وقت اضافه بکشد.
15 دقیقه اول گلی به‌ نام دو تیم ثبت نشد اما دیناموزاگرب که از امتیاز میزبانی استفاده می‌کرد، توانست در دقایق 116 و 120 دو گل وارد دروازه بودو گلیمت کند و در نهایت به برتری 4 بر یک برسد. با این نتیجه دیناموزاگرب توانست به مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا برسد و دوباره بازی در این تورنمنت معتبر را تجربه کند. صادق محرمی که این بازی را از روی نیمکت تماشا می‌کرد دقیقه 90 به جای استفان ریستوفسکی وارد زمین شد و با حضور او دیناموزاگرب توانست دو گل در وقت‌های اضافه وارد دروازه حریف کند.
قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا هم بعد از انجام بازی‌های مقدماتی برگزار شد و دیناموزاگرب حریفان خود را شناخت. بر این اساس دیناموزاگرب که در سید 4 قرار داشت، با تیم‌های میلان، چلسی و سالزبورگ در یک گروه قرار گرفت. گروهی سخت که از حالا می‌توان گفت دیناموزاگرب شانس اندکی برای صعود و حضور در مرحله حذفی رقابت‌ها دارد. بخصوص که چلسی و میلان در بهترین دوران خود قرار دارند و با مربیانی چون پیولی و توخل می‌توانند مسیر صعود را راحت‌تر از سالزبورگ و دیناموزاگرب طی کنند.
صادق محرمی که در سال‌های اخیر بازی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرده، می‌تواند در سال جام جهانی دوباره در این رقابت‌های معتبر به میدان برود. او با نظر اسکوچیچ در دور مقدماتی جام جهانی 2022 به مدافع راست اصلی تیم ملی بدل شد و حالا با ادامه حضور این مربی می‌تواند در قطر هم به انتخاب نخست دراگان بدل شود و برای اولین بار در این تورنمنت مهم به میدان برود.

قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا هم بعد از انجام بازی‌های مقدماتی برگزار شد و دیناموزاگرب حریفان خود را شناخت. بر این اساس دیناموزاگرب که در سید 4 قرار داشت، با تیم‌های میلان، چلسی و سالزبورگ در یک گروه قرار گرفت. گروهی سخت که از حالا می‌توان گفت دیناموزاگرب شانس اندکی برای صعود و حضور در مرحله حذفی رقابت‌ها دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.