سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

استفانو پیولی: باید به دکتلار فرصت داد؛ لیائو به تمرکز بیشتری نیاز دارد

استفانو پیولی: باید به دکتلار فرصت داد؛ لیائو به تمرکز بیشتری نیاز دارد
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ گل‌هایی از رافائل لیائو و اولیویه ژیرو، روسونری را ۷ امتیازی کرد و به صدر جدول رده بندی سری آ رساند. پیولی پس از این مسابقه گفت:

بازی کردن مقابل هواداران‌مان همیشه حس و حال خاصی دارد و ما تلاش می‌کنیم تعصب آن‌ها را به قوت‌مان درون زمین تبدیل کنیم. حالا تیم نسبت به قبل تمرکز و خودباوری بیشتری دارد، با اراده بیشتری در خط حمله بازی می‌کند و در قالب یک گروه دفاع می‌کند. با دانستن این که هنوز می‌توانیم پیشرفت کنیم، راضی هستم.
شکی نیست که دکتلار بازیکن با کیفیتی است ولی همچنین بی شک برای شناختن هم تیمی‌هایش و سازگاری با لیگ جدید به فرصت نیاز دارد. او می‌تواند توپ را زیر فشار حفظ کند؛ تنها باید زمان‌بندی ارسال پاس را یاد بگیرد.

بازیکنی با پتانسیل بالا مثل لیائو، باید باور داشته باشد که می‌تواند روز به روز پیشرفت کند. رافا در تمرینات و درون مسابقات رویکرد درستی دارد و بازیکن بسیار باهوشی است. البته زبان بدنش، گاهی مایه ناامیدی‌اش می‌شود ولی او باید به تلاش برای قوی‌تر شدن ادامه بدهد. یکی از مواردی که باید روی آن کار کند این است که گاهی از جریان بازی فاصله می‌گیرد ولی باید دائما حواس جمع باشد. 
مالک شاو؟ او بازیکنی با پتانسیل بالاست، سریع، باهوش و خوش تکنیک است. بنابراین او مشخصات لازم برای حضور در ترکیب ما را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.