شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

نساجی ما را دست‌کم گرفته بود

ایمان صادقی: هواداران ملوان به من توهین کردند

ایمان صادقی: هواداران ملوان به من توهین کردند

دروازه‌بان تیم ملوان در حالی مقابل نساجی به میدان رفت که فقط چند روزی از بهبودی انگشت شکسته‌اش می‌گذشت. ایمان صادقی که در آخرین جلسه تمرینی قبل از بازی با پیکان در هفته اول دچار مصدومیت شده بود با تمرینات مداوم خودش را به شرایط مسابقه رساند.

از مصدومیتت بگو؟
قبل از بازی با پیکان و خیلی اتفاقی انگشت دستم دچار شکستگی شد و حدود پنج روز پیش پانسمان و گچ انگشتم را باز کردم و یک ساعت بعد از آن هم در تمرینات تیمی حاضر شدم.
چرا اینقدر عجله؟
برای اینکه دور بودن از تمرینات خیلی سخت است. طبیعتاً هر چقدر هم این زمان طولانی شود رسیدن به شرایط بازی طولانی‌تر می‌شود. البته در این مدت دو هفته‌ای من تمرینات بدنسازی داشتم که خیلی عقب نمانم. اما تمرینات گروهی و دروازه‌بانی خیلی فرق می‌کند. در حالی که قرار بود بعد از سه بازی اول آماده مسابقات شوم اما خدا را شکر بعد از دو بازی شرایط مسابقه را پیدا کردم.
مشکلی برای بازی نداشتی؟
خدا را شکر با تلاش پزشکان تیم و تمرینات بموقعی که انجام داده بودم در جریان بازی با مشکلی روبه‌رو نشدم.
دو مرتبه از نساجی پیش افتادید اما در نهایت بازی مساوی شد.
وقتی گل اول را زدیم آنها بازتر بازی کردند و همین هم فرصت ضدحمله را به ما می‌داد. اما زمان استراحتی که بعد از گل دوم ما اعلام شد تمرکز بچه‌ها را گرفت. با اینکه خیلی صحبت کردیم اما به هر حال تیم ما جوان است و این اتفاقات هم طبیعی. گل دوم هم خیلی عجیب بود و انتظارش را نداشتیم. برای آنها خیلی مهم بود که در حضور تماشاگران‌شان و افتتاح چمن طبیعی استادیوم شهید وطنی حتماً برنده شوند.
از نتیجه راضی هستید؟
به هر حال کسب امتیاز در زمین حریف و مقابل هوادارانش نتیجه خوبی است. اما ما می‌توانستیم برنده از زمین خارج شویم. به نظرم نساجی تیم ما را دست‌کم گرفته بود. آنها خیلی پر اشتباه بودند و اگر کمی دقت ما بیشتر بود الان سه امتیاز به حساب ما واریز شده بود.
به هواداران نساجی اشاره کردید، آنها ملوان را هم تشویق کردند.
زمانی که به سمت قائمشهر می‌رفتیم به بازیکنان گفتم که اگر تماشاگر باشد برای ما هم خوب خواهد بود. همان طور که گفتید آنها هواداران ما را هم تشویق کردند که کار ارزشمند و قشنگی بود. شما مطمئن باشید همین اتفاق خوب هم در بازی برگشت در انزلی خواهد افتاد. اما...
اما چه؟
اما برخی از آنها توهین‌هایی به من داشتند.
چرا؟
فکر می‌کنم به زمان حضورم در بابل بر می‌گردد که از آن زمان این اتفاق می‌افتد. البته که حساب این عده کم با هواداران و مردم خوب قائمشهر جدا است. من هر زمان که به زمین می‌افتادم آنها مرا مورد خطاب قرار می‌دادند.
کیفیت چمن ورزشگاه چطور بود؟
عالی نبود اما خوب بود و به نظرم روز به روز بهتر هم خواهد شد.
به جوانی تیم‌تان اشاره کردی این مسأله نگران‌تان نمی‌کند؟
من هر سالی که ملوان بودم این تیم نتیجه گرفته است. با اینکه بودجه ما نسبت به خیلی تیم‌ها کمتر است اما از نظر شخصیتی تیم بسیار خوبی هستیم و هر چه از بازی‌ها بگذرد جوان‌تر‌های تیم باتجربه می‌شوند و در نهایت هم نتیجه لازم را می‌گیریم.
این هفته هم با ذوب آهن بازی دارید.
ذوب آهن از سه بازی اولش سه مساوی گرفته و اگر اشتباه نکنم نسبت به فصل قبل تیم جوان‌تری هستند. آنها اصلاً ضدفوتبال بازی نمی‌کنند و از آنجا که فوتبال ملوان هم شناور و رو به جلو بوده، حتماً بازی زیبایی را از دو تیم شاهد خواهیم بود. مطمئن باشید ما توجهی به نتایج قبلی آنها نخواهیم داشت. برای ما سه امتیاز این بازی خیلی اهمیت دارد و امیدوارم در روزی که هواداران هم در ورزشگاه حضور دارند این اتفاق بیفتد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.