سه شنبه ۸ فروردین ۱۴۰۲

محمدزاده: عدم حضور هواداران ما در ورزشگاه عادلانه نبود

محمدزاده: عدم حضور هواداران ما در ورزشگاه عادلانه نبود
یاسین معصومی
یاسین معصومی

به گزارش ایران ورزشی؛ وحید محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره بازی تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در این بازی فقط یک موقعیت به دست آورد که تبدیل به گل کرد و متأسفانه ما از چند فرصتی که داشتیم، استفاده نکردیم. این موضوع به دلیل بدشانسی و عدم تمرکز ما در زدن ضربات آخر است که باید بیشتر قدر فرصت‌ها را بدانیم. پرسپولیس جزو تیم‌های قوی و پرمهره ایران است و ما نمایش بدی برابر این تیم نداشتیم. این درست است که بازی را واگذار کردیم، ولی به آینده امیدواریم. ما تیم خوب و یکدستی داریم و قطعاً نتایج خوبی خواهیم گرفت.

وی با اشاره به عدم حضور هواداران آلومینیوم در ورزشگاه، خاطر نشان کرد: ما به دلیل محرومیت از حضور هواداران محروم بودیم، ولی اگر تیم‌های تهرانی این وضعیت را داشتند بخشیده می‌شدند. فدراسیون می‌توانست این بازی را با حضور هواداران برگزار کند تا جذابیت بازی هم بیشتر شود. چه اشکالی دارد همه کمک کنند تا هیجان بازی‌ها بالا برود و هواداران هم از تماشای بازی محروم نشوند؟ من معتقدم عدم حضور هواداران تیم ما در ورزشگاه عادلانه نبود.

محمدزاده راجع به انتشار فیلمی در کانال خبری باشگاه آلومینیوم که در آن تأکید شده بود پرسپولیسی‌ها وقت تلف می‌کردند، گفت: من دوست ندارم به تیم حریف بی‌احترامی کنم، ولی در فیلم همه چیز مشخص است. ما به خوبی تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم و پرسپولیس هم وقت تلف می‌کرد تا با همان یک گل برنده از زمین بیرون برود.

مدافع تیم فوتبال آلومینیوم در مورد بازی بعدی تیمش برابر مس رفسنجان تصریح کرد: همه بازی‌ها سخت هستند و مس هم از لحاظ فنی تیم خوبی است. ما بازی سختی داریم، ولی بیرون از اراک هم دنبال برد هستیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.