دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

روز پایانی نقل و انتقالات در اروپا فرارسید

سرنوشت نامعلوم 5 ستاره

سرنوشت نامعلوم 5 ستاره
رسول مجیدی
رسول مجیدی

بالاخره روز پایانی نقل و انتقالات اروپایی فرا رسید. امشب تا نیمه‌شب بازیکنان فرصت دارند در فاصله کمتر از سه ماه مانده تا جام جهانی تیم جدید خود را مشخص کنند. تیم‌ها هم که هر کدام 3، 4 هفته از لیگ‌شان می‌گذرد، با شناسایی
نقطه ضعف‌های‌شان وقت دارند که آنها را برطرف کنند.

کریستیانو رونالدو

بزرگترین سؤال امروز همین آینده رونالدوست. همه می‌دانند که دل او با منچستر نیست. مندز، مدیربرنامه‌های او به خیلی از رفقای قدیمی‌اش در تیم‌های مختلف رو زد تا رونالدو به تیمی برود که امسال در لیگ قهرمانان حاضر باشد. فعلاً این انتقال قطعی نشده. دیروز خبر رسید به غیر از الهلال عربستان، هیچ پیشنهاد رسمی برای خرید رونالدو به منچستر نیامده. دیروز البته شایعه شده بود اگر چلسی نتواند مهاجم مطلوب توخل را بگیرد، شاید مربی آلمانی که قبلاً کریس را رد کرده بود، او را جذب کند. البته ماجرای پیوستن رونالدو به ناپولی هم همچنان داغ است.

نیمار
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به دنبال این بود که تابستان نیمار را بفروشد. خیلی‌ها مشکل امباپه و نیمار را دلیل این کار می‌دانستند. مهاجم برزیلی اما از وضعیتش در پاریس خشنود بود و نمی‌خواست قید حقوق میلیونی‌اش را بزند. در نتیجه از بند موجود در قراردادش استفاده و آن را تمدید کرد تا پاریس در عمل انجام شده قرار بگیرد. با این همه دیروز خبر رسید شاید او به لندن و باشگاه چلسی بیاید. بولی، مالک جدید آبی‌های لندن دوست دارد خرید بزرگی در روز آخر نقل و انتقالات داشته باشد و شاید از بین رونالدو و نیمار یکی را انتخاب کند.

اوبامیانگ
فعلاً مهم‌ترین خبر در مورد اوبامیانگ، ماجرای دزدی از خانه اوست که باعث شده ظاهراً فکش هم شکسته شود. هیچ توافقی بین او و چلسی انجام نشده و 2 باشگاه دخیل هم هنوز به نقطه مشترکی نرسیده‌اند. اما با توجه به حضور لواندوفسکی در بارسا، بعید نیست او امروز از این تیم جدا شود. حالا چلسی یا هر باشگاه دیگری.

دیپای
دیگر مهاجم بارسا که ممکن است از این تیم جدا شود دیپای است. بازیکنی که جا برایش تنگ شده و گفته می‌شود اگر امروز رونالدو به فروش برسد، دیپای راهی منچستر می‌شود تا جمع هلندی‌ها در شیاطین سرخ کامل شود.

فرانکی دی یونگ
2 ماه تمام منچستریونایتد می‌خواست این بازیکن را جذب کند اما به یک باره به سراغ کاسیمیرو رفت. دعوای حقوقی دی‌یونگ و لاپورتا شاید دلیل اصلی به هم خوردن این انتقال بود. با این همه همچنان بارسلونا دوست دارد این بازیکن را بفروشد. گفته می‌شود هم آرسنال هم چلسی خواهان این ستاره هلندی هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.