دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱

یزدانی: نمی‌توان از حالا آینده را پیش‌بینی کرد

یزدانی: نمی‌توان از حالا آینده را پیش‌بینی کرد

به گزارش ایران ورزشی؛ حسن یزدانی در حاشیه مراسم اهدای مدال کمیل قاسمی، اظهارداشت: ما در اتحادیه جهانی کشتی کسانی را نداشتیم این اتفاقات افتاد. امیدواریم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم و بچه‌ها با خوشرنگ‌ترین مدال بتوانند پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورده و مردم را خوشحال کنند. به کمیل قاسمی تبریک می‌گویم که بعد از سالها به این مدال رسید. پروسه‌ای بود که طی شد و این مدال برازنده آقا کمیل است.

آزادکار طلایی کشورمان در مسابقات جهانی درباره آماده‌سازی برای حضور در رقابت‌های جهانی و وضعیت اردو، عنوان کرد: شرایط خوب است. فشارها در اردوی قبل بود که تمام شد. به مرحله ریکاوری می‌رویم و برای مسابقات جهانی آماده می‌شویم. من هم شرایط خوبی دارم اما همه چیز در مسابقات مشخص می‌شود.

یزدانی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان از حالا قول مدال طلای المپیک پاریس را گرفت، گفت: هر چه خدا بخواهد. نمی‌توان آینده را پیش‌بینی کرد اما اگر دوبنده ملی را آن زمان کسب کنم سعی می‌کنم خوشرنگ‌ترین مدال را بگیرم.

وی در مورد اینکه آیا دادن طلای المپیک به قاسمی می‌تواند نماد ورزش پاک باشد، خاطرنشان کرد: بله همین طور است. با این حرکت نشان دادند که پاک‌ترین‌ها مدال خوشرنگ المپیک را می‌گیرند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.