سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

درویش: خریدهای خارجی پرسپولیس منحصر به فردبود؛ تسلیم دلال‌ ها نشدیم

درویش: خریدهای خارجی پرسپولیس منحصر به فردبود؛ تسلیم دلال‌ ها نشدیم

به گزارش ایران ورزشی، رضادرویش بعداز امضای قرارداد شیخدیاباتهدر جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت:
بعد از مذاکرات زیادی که بادیاباتهداشتیم، او دیشب به ایران آمد و امروز تست‌های پزشکی را انجام داد. قرارداد این بازیکن منعقد شد و بعدازظهر سر تمرین حاضر می‌شود.انشاءاللهخواسته‌های تیم برآورده شده است و هواداران به نقطه نظراتی که علاقه مند بودند، رسیده باشند تا لیگ را با تیم قدرتمند ادامه بدهیم.
وی افزود:
قرارداد یک ساله است و در صورت توافقدیاباتهو کادر فنی، آن را تمدید می‌کنیم. او تمایل داشت در پرسپولیس بماند.دیاباتهمی‌گفت وقتی به ایران آمدم علاقهمندیخاصی به هواداران و باشگاه پرسپولیس داشتم.
همه رضایت ما رضایت کادر فنی و هواداران است. وقتیاثررضایت آنها را می‌بینیم خستگی از تن ما هم در می‌رود. همه خریدهای ما خوب بود چه خریدهای داخلی که در ایران میسر بود. برتر از اینبازیکناننبودند. خریدهای خارجی ما هممنحصر به فردبود.انشاءاللهتیم مستحکمی داشته باشیم. امسال کار جدیدی کردیم. برای مقابله با دلالان قدم‌هایی برداشتیم که فکر می‌کنم موفق بودیم. خیلی از دلالان بازیکنان را در «بوق وکرنا» و اسمشان را مطرح می‌کردند تا برای آنها جای دیگری بازار درست کنند. تسلیم فضای مسموم دلال‌ها قرار نشدیم. امیدوارم دست به دست هم بدهیم این فضای مسموم پالایش بشود تا همه از فوتبالنفعببرند.
درویش درباره اینکه گل محمدی سرمربی پرسپولیس دنبال جذب دو مهاجم خارجی بود و رضایت هواداران گفت:
هواداران مالکان اصلی باشگاه هستند. گاهی دلالان از عواطف و احساسات پاک هواداران سوءاستفاده می‌کردند ولی آنها هوشیار بودند و نگذاشتند افکار پلید سیستم دلالی بر آنها فائق بیاید. بارها گفتیم اگر هواداران صبر کنند، اعضای باشگاه و کادر فنی بازیکن مطلوب که بتواند به پرسپولیس خدمت کند را جذب می‌کند. این صبر ثمر داد. دو بازیکن خارجیکم نظیررا جذب کردیم. بازیکن با این رزومه‌ها کمتر به فوتبال ایران آمده است.
سیستم دلالی خواستند ما را در تنگنا قرار بدهند و فشار بیاورند. هواداران هوشیار شده‌اند و تسلیم این بحث‌ها نمی‌شوند. حتی برای یک بازیکن می‌گفتند فردا یا این هفته می‌آید. بهترین بازار برای آنها پرسپولیس بود تا برای بازیکن مدنظرشان بازاریابی کنند.از این جهتخیلی‌ها به هوای دلالی می‌خواهند مطرح بشوند واسمپرسپولیس را می‌آورند.
مدیرعامل پرسپولیسدر خصوصصدرنشینی پرسپولیس در پایان هفته چهارم لیگ برتر گفت:
مدیرعامل پرسپولیس در پایاندر خصوصحضور بانوان در ورزشگاه هم گفت:
به نظرم یکی از کارهای خوبی که در دولت سیزدهم در حد خصوصی سازی انجام شد، حضور بانوان در ورزشگاه بود. شما دیدید که چقدر با احترام و خوب با فضای سالم در ورزشگاه بودند. شخص رئیس جمهور و وزیر ورزش پیگیر این موضوع بودند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.