دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

فولاد به سپاهان: در زمین حرف بزنید

فولاد به سپاهان: در زمین حرف بزنید

به گزارش ایران ورزشی و "ورزش سه"، باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه‌ای نسبت به ورود دو جیمی‌جامپ به زمین در دیدار مقابل فولاد و عنوان کردن این موضوع که برای دومین مسابقه برای تیم خوزستانی چنین اتفاقی می‌افتد، این مسئله را مشکوک دانسته و از مراجع ذی‌صلاح درخواست رسیدگی داشته است.

اکنون باشگاه فولاد خوزستان با انتشار بیانیه‌ای به شرح زیر واکنش تند و کنایه‌آمیزی به سپاهان داشته است:

«اطلاعیه‌ای که باشگاه سپاهان درباره ورود دو تماشاگر به زمین در لحظات آخر بازی با فولاد، منتشر کرده، تاسف‌برانگیز است و احتمالا کارکردی جز فریب هواداران این تیم ندارد.


در این اطلاعیه تلاش شده ورود آن دو هوادار را به باشگاه فولاد نسبت دهند و نتیجه بگیرند که سپاهان اگر در زمین خودش باخته، دلیلش همین اتفاق بوده.

بعید است کسی بازی سپاهان- فولاد را دیده باشد و به برتری بچه‌های تیم خوزستانی در بیشتر دقایق بازی گواهی ندهد. با این وجود در پاسخ به متنی که سپاهان منتشر کرده، چند نکته را یادآور می‌شویم:

۱- مسئول برقراری نظم در ورزشگاه، تیم میزبان است. سپاهان همانگونه که تصمیم گرفت علی‌رغم اعلام سازمان لیگ، بیش از ۳۰ درصد ورزشگاه را پر کند، باید مسئولیت هر گونه بی‌نظمی را هم به گردن بگیرد.

۲- هیچ دلیل و مدرکی وجود ندارد که ثابت کند، دو تماشاگری که وارد زمین بازی شدند، هوادار باشگاه فولاد بوده و توسط این باشگاه سازماندهی شده‌اند.

۳- اگر ماجرا همان طوری باشد که بیانیه‌نویس سپاهان روایت کرده و تماشاگر مذکور هوادار فولاد بوده و از طرف باشگاه مامور شده وارد زمین شود، چرا خللی در بازی ایجاد نمی‌کند و بی‌تفاوت از کنار توپ می‌گذرد تا جایی که داور هم ادامه بازی می‌دهد؟

۴- فیلم بازی را دوباره ببینید. در تمام دقایق بازی، سپاهان از آوردن توپ به محوطه جریمه ما و خلق موقعیت گل عاجز است. فقط یک بار این اتفاق می‌افتد و آن هم دقیقا زمانی است که به خاطر ورود این دو تماشاگر، مدافعان ما تمرکزشان را از دست داده‌اند.

۵- برای ما در باشگاه فولاد، بازیکنان، کادر فنی و بالاتر از همه، هواداران سپاهان محترم هستند. به آن‌ها همیشه احترام گذاشته‌ایم، چه امروز که که برخی از مسئولانش دست به فرافکنی زده‌اند و چه روزی که عده‌ای معتقد بودند که اشتباهات داوری به نفع این تیم در دو بازی از ۳ بازی اول لیگ، سهوی نبوده‌ است.

۶- در دو بازی اخیر سپاهان را شکست داده‌ایم. پارسال ۳ به صفر در اهواز و امسال یک به صفر در فولادشهر. می‌دانیم این شکست‌ها برای سپاهان سنگین است، این را هم می‌دانیم که رقابت ما اینجا تمام نمی‌شود. بگذارید حرفی اگر داریم، در زمین بازی بزنیم، نه در رسانه‌ها و به قصد فریب هوادارانمان.»

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.