دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱

پولادگر: عملکرد ورزشکاران نابینا قابل قبول بود

پولادگر: عملکرد ورزشکاران نابینا قابل قبول بود

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در حاشیه مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نابینایان وکم بینایان گفت: عملکرد ورزشکاران این فدراسیون در یک‌سال گذشته قابل قبول بوده است.

به گزارش ایران ورزشی، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نابینایان وکم بینایان امروز (چهارشنبه) به ریاست «سیدمحمد پولادگر» معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و با حضور محمدرضا مظلومی رئیس فدراسیون و سایر اعضاء مجمع جهت بررسی عملکرد سال ۱۴۰۰ فدراسیون به صورت وبیناری برگزار شد.

آرش فرهادیان سرپرست اداره کل امور مشترک فدراسیون‌ها از امور مجامع و شکرشکن مشاور حسابرسی وزارت ورزش، محمد تابع نماینده پارالمپیک و مهین فرهادی‌زاد نایب رییس کمیته ملی المپیک، کاوه عزیزی دبیر مجمع  و علی‌اصغر هادی‌زاده مشاور عالی و فائزه توسلی نایب رییس بانوان فدراسیون نابینایان وکم بینایان هم در این مجمع حضور داشتند.

این مجمع در حالی برگزار شد که برخی از اعضا از جمله نماینده داوران، مربیان ورزشکاران در این جلسه حضور داشتند و روسای هیئت‌های نابینایان وکم بینایان استان‌ها و برخی دیگر از اعضای مجمع هم بصورت آنلاین این مجمع را دنبال کردند.

این نشست به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال ۱۴۰۰ و تصویب برنامه‌های سال جاری انجام شد که ضمن ارائه به مجمع مورد تأیید قرار گرفت.

همچنین دبیر مجمع، خزانه‌دار و بازرس فدراسیون هم گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا واقع شد. در پایان مجمع نیز برنامه های فدراسیون در سال آتی به تصویب رسید.

سیدمحمد پولادگر در حاشیه این مجمع اظهار داشت: مجمع عمومی و سالانه فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان با بررسی عملکرد فدراسیون در بخش‌های مختلف برگزار شد. در این مجمع عملکرد یکسال گذشته ورزشی فدراسیون نیز بررسی شد که ورزشکاران آن عملکرد قابل قبولی داشتند و نتایج خوبی را در پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و بازی‌های آسیایی جوانان بحرین کسب کردند.

وی عنوان کرد: باید از اعضای مجمع به ویژه روسای هیئت‌های استانی تشکر کنیم که با حمایت از استعداد رشته‌های مختلف در بخش ورزشی زمینه حضور قدرتمند آنان را در پارالمپیک و بازی‌های آسیایی جوانان فراهم کردند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.