چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

صادق بارانی: بابت درگذشت مارادونا شوکه شدم / امیدوارم قدر اسطوره ها را بیشتر بدانیم

صادق بارانی: بابت درگذشت مارادونا شوکه شدم / امیدوارم قدر اسطوره ها را بیشتر بدانیم

سایپا و نساجی در حالی در هفته سوم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 1-0 شاگردان ابراهیم صادقی همراه بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، صادق بارانی درباره برتری یک بر صفر تیم فوتبال سایپا مقابل نساجی مازندران در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت:

بازی خوبی انجام دادیم و کاملا به حریف مسلط بودیم. با توجه به سبک فوتبال مان مقابل نساجی، اگر سه امتیاز را کسب نمی کردیم واقعا حیف می شد. خدا را شکر که این پیروزی را به دست آوردیم.

وی افزود:

خیلی خوشحالم از تاکتیکی به گل رسیدیم که در طول یک هفته اخیر بارها روی آن کار کردیم. برنامه ریزی کرده بودیم چگونه به دروازه حریف نزدیک شویم. خوشبختانه این تمرینات هدفمند هم نتیجه داد و روز گذشته با به ثمر رساندن یک گل تاکتیکی به برتری رسیدیم.

کاپیتان تیم سایپا درباره گلزنی محسن مسلمان به نساجی توضیح داد:

واقعا از صمیم قلب برای اینکه مسلمان با گلزنی به لیگ برگشت خوشحالم. فکر می کنم وی جزو سه هافبک برتر ایران است و همه به توانایی ها محسن ایمان داریم و می دانیم چقدر پسر خوبی است. در همین مدت کمی که به تیم سایپا آمده با وجود بزرگی اش با تمام بچه ها و جوان های تیم رابطه خوبی برقرار کرده است

بارانی ادامه داد:

از ماساژور و تدارکات تا بازیکنان و کادرفنی همه مسلمان را دوست دارند. اطمینان دارم امسال بهترین فصل فوتبالی محسن می شود همه کمک می کنیم تا هم برای محسن و هم کل تیم  سایپا سال خوبی رقم بخورد.

وی افزود:

امسال تیم خوب و همدلی داریم. واقعا روز گذشته از اینکه بازیکنان ذخیره سایپا در زمان برگزاری بازی با نساجی دل شان برای تیم می سوخت و نفرات اصلی را تشویق می گردند، لذت بردم. فکر می کنم بچه های سایپا روز گذشته معنی تیم بودن را نشان دادند.چندین سال است در لیگ برتر بازی می کنم اما کمتر دیده بودم اعضای یک تیم انقدر با هم خوب باشند.

کاپیتان تیم سایپا تصریح کرد:

این برد را به امید دره که به دلیل پارگی رباط صلیبی در جریان تمرینات جایش در تیم خالی است، تقدیم می کنیم. وی فوتبالیست توانمند و خوبی است که اخلاق فوق العاده خوبی هم دارد. خودش هم می داند هم تیمی هایش در سایپا چه قدر دوستش دارند و از مصدومیت وی ناراحت هستند اما آسیب دیدگی جزئی از فوتبال است و منتظر هستیم با قدرت بازگردد. امید در سال های آینده حرف های زیادی برای گفتن در فوتبال ایران دارد.

بارانی ادامه داد:

خوشبختانه با توجه به پخش مستقیم شدن دیدار سایپا و نساجی همه دیدند تیم ما تا دقیقه 90 جنگید و تا  آخرین لحظه موقعیت ایجاد کرد. به دنبال به ثمر رساندن گل های بیشتر به نساجی بودیم اما خدا را شکر با همان یک گل هم سه امتیاز را به دست آوردیم. با تمام احترامی که برای نساجی و دوستان مان در این تیم قائل هستم، سایپا مقابل نساجی مستحق پیروزی بود و با تمام تلاش بازی کردیم.

وی درباره اعتراض تیم نساجی به داوری بازی گفت:

در برخی صحنه ها داور می توانست با تیم ما مهربان تر باشد و برخی سوت ها را به سود ما بزند اما باید بدانیم به عنوان یک بازیکن وظیفه مان است تمام حواس مان به بازی باشد و بهتر است درباره داوری مربیان و مدیران باشگاه صحبت کنند.اتقاد دارم داور تاثیری در جریان بازی نداشت.

کاپیتان تیم سایپا درباره درگذشت دیه گو مارادونا توضیح داد:

واقعا از این موضوع شوکه هستم و درگذشت مارادونا واقعا ناراحت کننده است. از دوران کودکی کلی از بازی های وی خاطره دارم و امیدوارم حالا که این اتفاق برای چنین شخصیت بزرگی افتاده قدر اسطوره های فوتبالی خودمان را بدانیم.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.