شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲

پرکاس رفتنی شد

منصوریان گزینه مدیرعامل، هیأت مدیره مخالف آن

منصوریان گزینه مدیرعامل، هیأت مدیره مخالف آن

نتایج صنعت‌نفت آبادان در 6 بازی ابتدایی فصل بیست و دوم چندان راضی‌کننده نبود. این تیم به جز تساوی با فولاد خوزستان و پیروزی مقابل پیکان، نتوانست هیچ امتیاز دیگری به دست بیاورد تا فعلاً با 4 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار بگیرد. همین مسأله هم باعث شد بحث‌های زیادی در مورد تغییر و تحول در کادرفنی آبادانی‌ها به وجود بیاید.

نتایج صنعت‌نفت آبادان در 6 بازی ابتدایی فصل بیست و دوم چندان راضی‌کننده نبود. این تیم به جز تساوی با فولاد خوزستان و پیروزی مقابل پیکان، نتوانست هیچ امتیاز دیگری به دست بیاورد تا فعلاً با 4 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار بگیرد. همین مسأله هم باعث شد بحث‌های زیادی در مورد تغییر و تحول در کادرفنی آبادانی‌ها به وجود بیاید. در این رابطه گفته می‌شد اگر جهانگیر کی‌شمس، مدیرعامل باشگاه صنعت‌نفت آبادان بماند، شانس ماندن رضا پرکاس بالا خواهد رفت و احتمالاً به او اولتیماتوم بدهند تا کارش را جدی‌تر دنبال کند اما تغییر در مدیریت باشگاه، همه شانس پرکاس را پایین آورد.
در جلسه هیأت مدیره باشگاه صنعت‌نفت آبادان که دوشنبه شب برگزار شد، در نهایت با استعفای کی‌شمس از مدیریت باشگاه موافقت شد تا احمد پارو جایگزین او شود. با این اتفاق، حالا بحث تغییر در کادرفنی صنعت‌نفت آبادان جدی‌تر از همیشه شده و احتمالاً رضا پرکاس اولین اخراجی فصل بیست و دوم لقب خواهد گرفت.
گفته می‌شود تا هفته آینده جلسه‌ای در این رابطه تشکیل خواهد شد و قطع همکاری به رضا پرکاس به‌صورت رسمی اعلام می‌شود. با توجه به اینکه بحث رفتن پرکاس از سرمربیگری صنعت‌نفت کاملاً جدی شده، حالا مسئولان باشگاه آبادانی به‌دنبال گزینه‌ای هستند تا هدایت تیم را به او بسپارند. در این رابطه خبر می‌رسد احمد پارو مدیرعامل جدید باشگاه صنعت‌نفت آبادان مایل است علیرضا منصوریان را به‌عنوان سرمربی به تیم بیاورد اما هیأت مدیره باشگاه چندان موافق این مسأله نیست. البته در مورد حضور منصوریان در تیم آبادانی هنوز صحبتی جدی نشده است اما ظاهراً پارو روی این گزینه نظر دارد که هیأت مدیره فعلاً مخالف حضور منصوریان است. یکی از دلایل اصلی این مخالفت هم این است که مبلغ درخواستی علیرضا منصوریان بالا خواهد بود.
به جز منصوریان، نام‌هایی مثل عبدالله ویسی، داود مهابادی و مهدی پاشازاده به‌عنوان گزینه‌های صنعت‌نفت آبادان مطرح شده بود. پس اگر هیأت مدیره باشگاه صنعت‌نفت با حضور منصوریان مخالفت کند، ممکن است با ویسی، مهابادی و پاشازاده مذاکره شود که باز هم شانس ویسی بیشتر خواهد بود. چراکه ویسی سابقه قهرمانی استقلال خوزستان در لیگ برتر را دارد و البته مربی بومی هم محسوب می‌شود. البته ویسی این روزها در غم از دست دادن مادرش به سر می‌برد و باید دید مذاکره‌ای با او صورت می‌گیرد یا نه.
داود مهابادی و پاشازاده دیگر گزینه‌های صنعت‌نفت هم فعلاً تیم ندارند. بدون شک مذاکره با مربیانی که بدون تیم هستند و البته سابقه سرمربیگری چندانی در لیگ برتر ندارند، آسان‌تر خواهد بود اما باید دید هواداران با این مسأله موافق هستند یا اینکه واکنش نشان می‌دهند.
یکی دیگر از گزینه‌های صنعت‌نفت آبادان هم بهروز مکوندی است. مکوندی این فصل به‌عنوان کمک مربی کنار رضا پرکاس حضور داشت و به گفته اعضای تیم، خیلی فعال هم بود اما ظاهراً او موافق سرمربیگری صنعت‌نفت آبادان در این مقطع نیست. مگر اینکه مذاکرات به گونه‌ای پیش برود که نظرش عوض شود.
به هر حال تنها چیزی که تا الان مشخص شده این است که رضا پرکاس بزودی رفتنی خواهد بود و مذاکره با گزینه‌های جانشینی او شروع خواهد شد. شاید خیلی‌ها فکر کنند الان برای تغییر خیلی زود است و بهتر بود به پرکاس فرصت بیشتری داده می‌شد اما با توجه به اینکه مسابقات لیگ برتر حدود 2 هفته تعطیل خواهد بود شاید بهترین زمان برای تغییر الان باشد تا سرمربی جدید فرصت کافی برای آشنایی با تیم و کار کردن با بازیکنان را داشته باشد. باید دید این تغییرات که از دوشنبه شب و با حضور پارو به جای کی‌شمس شروع شده، به کجا ختم می‌شود و آیا می‌تواند به بهتر شدن شرایط صنعت‌نفت آبادان کمک کند یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.