دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

لوسادا: دیاباته بعد از فیفادی آماده می شود

دوست ندارم در پرسپولیس با کسی مقایسه شوم

دوست ندارم در پرسپولیس با کسی مقایسه شوم

په‌په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی که در این فصل با صلاحدید یحیی گل‌محمدی به‌عنوان مربی بدنساز پرسپولیس به این تیم پیوسته، در رابطه با شرایط بدنی بازیکنان پرسپولیس خصوصاً دو مهاجم خارجی این تیم با ایران ورزشی مصاحبه‌ای اختصاصی را انجام داد که از نظرتان می‌گذرد.

به گزارش ایران ورزشی؛ په‌په لوسادا مربی بدنساز اسپانیایی که در این فصل با صلاحدید یحیی گل‌محمدی به‌عنوان مربی بدنساز پرسپولیس به این تیم پیوسته، در رابطه با شرایط بدنی بازیکنان پرسپولیس خصوصاً دو مهاجم خارجی این تیم با ایران ورزشی مصاحبه‌ای اختصاصی را انجام داد که از نظرتان می‌گذرد.

هر گاه نام مربی بدنساز به میان می‌آید همه یاد مارکو مربی بدنساز پرسپولیس در زمان برانکو می‌افتند. واقعاً قادرید عملکردی مانند مارکو در پرسپولیس داشته باشید؟
دوست ندارم با کسی مقایسه شوم اما امیدوارم که برای تیم مفید واقع شوم. مهم این است که تیم نتیجه بگیرد، همه ما برای پرسپولیس کار می‌کنیم و هدف مشترکی داریم و سعی می‌کنیم که هواداران‌مان را خوشحال کنیم. می‌دانم که مارکو در پرسپولیس موفق بوده و امیدوارم که از من هم مانند مربی بدنسازی که شما از آن نام بردید، راضی شوند.
بازیکنان پرسپولیس در شرایط فعلی چند درصد به لحاظ بدنی آماده هستند؟
بازیکنان پرسپولیس اکثراً آماده هستند. در این بین چند بازیکن دیرتر به تیم اضافه شده‌اند که برای آنها برنامه ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم که زودتر به آمادگی لازم برسند.
دیاباته چقدر به زمان نیاز دارد تا به آمادگی لازم برسد؟
دیاباته نیاز به زمان بیشتری دارد و فعلاً آمادگی بازی به‌صورت فیکس را ندارد اما من اطمینان دارم تا پایان بازی‌های فیفا دی با برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم، دیاباته به آمادگی خوبی خواهد رسید و در صورت صلاحدید مربیان آماده خواهد شد.
تا حالا مربی بدنساز اسپانیایی در تیم‌های فوتبال ایران نبوده. بر این اساس شما می‌توانید در فوتبال ایران موفق شوید و زمینه حضور مربیان دیگر را در فوتبال این کشور فراهم سازید؟
چرا، پیش از من هم مربیان دیگری در تیم فولاد خوزستان بودند که تصمیم به عدم همکاری با سر‌مربی فولاد گرفتند اما خوشحال می‌شوم که بتوانم به فوتبال ایران کمک کنم تا تعداد بیشتری از مربیان اسپانیایی به فوتبال ایران بیایند.
در بین بازیکنان پرسپولیس کدام بازیکن آماده‌تر از بازیکنان دیگر است؟
واقعاً نمی‌توانم اسمی از بازیکن خاصی ببرم اما هیچکس کم‌کاری نمی‌کند و همه تلاش‌شان را می‌کنند تا بهترین خود را نشان بدهند و این همان نکته‌ای است که ما نیاز داریم.
شرایط وحید امیری چگونه است؟
در مورد وحید امیری زمان لازم است. به همین دلیل الان نمی‌توانم زمان دقیقی به شما بگویم اما او احتیاج دارد تا هر چه زودتر سلامتی خودش را بازیابد. من می‌دانم که وحید چه مهره ارزشمندی است و امیدوارم او را زودتر در دسترس داشته باشیم اما نکته‌ اینکه نمی‌خواهم با عجله کردن به سلامتی وحید آسیب بزنیم.
در مورد لوکادیا به‌صورت خاص چه نظری دارید؟
لوکادیا تقریباً آماده است اما من نمی‌توانم بگویم که او صددرصد به لحاظ فیزیکی آماده است اما هر چه است، لوکادیا بازیکن توانمندی است و ما خیلی امیدواریم با توجه به روحیه حرفه‌ای‌گری و توانمندی که دارد او را به شکلی ببینیم که با بیشترین آمادگی در خدمت تیم باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.