شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱

دلتنگت خواهیم بود

پیام احساسی لئو مسی برای راجر فدرر

پیام احساسی لئو مسی برای راجر فدرر

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن، به تمجید از راجر فدرر اسطوره تنیس جهان پرداخت.

عصر دیروز دنیای ورزش با خبر تلخی مواجه شد و هواداران تنیس حالا چند روز دیگر مجبورند با یکی از پرافتخارترین و بهترین ستاره های این رشته برای همیشه وداع کنند. راجر فدرر، اسطوره سوئیسی تنیس، دیروز رسما اعلام کرد هفته آینده و بعد از حضور در جام لیور، از دنیای تنیس خداحافظی کرده و بعد از سپری کردن سال هایی پرافتخار و درخشان، دیگر در میادین رسمی حضور پیدا نخواهد کرد. راجر فددر که در سال های اخیر موفق به کسب 20 گرند اسلم، احتمالا لقب محبوب ترین تنیسور تاریخ از آن خود کرده و طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد.

بسیاری از هواداران لیونل مسی را با راجر فدرر مقایسه کرده و این دو اسطوره بزرگ را بهترین ورزشکار در سال های اخیر می دانند. حالا مهاجم آرژانتینی و باتجربه پاری سن ژرمن متنی در صفحه خود منتشر کرده و با تمجید از راجر فدرر، آرزو کرده او در دنیای بعد از تنیس نیز به موفقیت دست پیدا کند.

لیونل مسی در صفحه خود در مورد خداحافظی راجر فدرر از میادین نوشت: "تو نابغه بی نظیری در تاریخ تنیس و یک الگوی واقعی برای هر ورزشکاری در دنیا بودی. با آرزوی بهترین ها در مراحل جدید زندگی برای تو، دلتنگ دیدن حضورت در زمین خواهیم بود و تماشایی بازی های تو باعث می شد ما از این ورزش لذت ببریم."

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.