یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir


ادامه سکوت بنا بعد از رقابت‌های جهانی

سکوت سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران بعد از رقابت‌های جهانی هنوز شکسته نشده است.

به گزارش ایران ورزشی، تیم ملی کشتی فرنگی ایران پس از کسب عنوان چهارمی در رقابت‌های جهانی صربستان با ناکامی به کشور بازگشت؛ مسابقاتی که در‌ چهار روز از ۱۹ شهریور در بلگراد برگزار شد و ایران بدون کسب طلا، به دو مدال نقره و یک مدال برنز بسنده کرد تا موج انتقادات از نحوه هدایت این تیم اوج بگیرد.

نکته مهم این بود که در غیاب روسیه ابرقدرت کشتی جهان، انتظارات از تیم ملی فرنگی بسیار بیشتر بود اما اغلب صحبت‌ها درباره تیم ملی کشتی فرنگی مربوط به حضور یا عدم حضور محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی آزاد است که با وجود اتمام این مسابقات، هنوز مهر سکوت از لب باز نکرده است.

بنا که در گروه دوم کاروان کشتی ایران، به تهران بازگشته و مورد استقبال مسئولان قرار گرفته، تنها حمید سوریان نایب رییس و البته کشتی‌گیران تیم ملی را به عنوان مدافع خود دارد؛ چهره‌هایی که می‌گویند توقع قهرمانی از تیم ملی کشتی فرنگی چیزی است که در دوره بنا به وجود آمده و قبل از آن سابقه نداشته است.

در عین حال شایعاتی نیز درباره ترک گروه واتساپی ملی‌پوشان توسط سرمربی شنیده شده که این خبر نیز تایید نشده و هنوز مشخص نیست که بنا تا چه حد تمایل دارد کارش را در تیم ملی ادامه بدهد.

در این شرایط اولین گفت‌وگو با سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کارگشا خواهد بود و چه بهتر که او با فروکش کردن حواشی مسابقات قهرمانی جهان، تصمیم خود برای آینده را علنی کند.

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.