سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲

هر مسابقه حکم یک فینال را دارد

پیولی: محرومیت لیائو؟ مهم نیست چه کسی غایب خواهد بود

پیولی: محرومیت لیائو؟ مهم نیست چه کسی غایب خواهد بود

میلان در دیداری که بیش از ۳ امتیاز خواهد داشت، از ناپولی میزبانی می کند.

به گزارش ایران ورزشی؛ در چارچوب هفته هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا، دو تیم صدرنشین آث میلان و ناپولی از ساعت ۲۳:۱۵ دقیقه فردا به مصاف یکدیگر می روند. هر دو تیم با فرم عالی خود به استقبال این دیدار می روند و پیش‌بینی می شود دیداری جذاب با چاشنی احتیاط را از جانب دو تیم شاهد باشیم. استفانو پیولی سرمربی موفق میلان در کنفرانس خبری پیش از این مسابقه حاضر شد و پاسخ‌گوی خبرنگاران بود.

اهمیت حضور هواداران میلان

در دیدار ما برابر ناپولی، مسئولیت هواداران در بالاترین سطح خود است و ما باید انرژی زیادی از آنها دریافت کنیم، چیزی که برای ارائه نمایشی خوب به آن نیاز داریم. مسابقه‌ای سخت در پیش خواهیم داشت، در برابر حریفی که تمام امکانات و ویژگی های یک تیم بزرگ را دارد. آنها تکنیک و کیفیت بالایی دارند و به خوبی در زمین هدایت می شوند. این یک چالش جدی برای فتح اسکودتو است، زیرا فصل به قدری فشرده خواهد بود که سه امتیاز بیشتر یا کمتر می تواند تفاوت بزرگی را ایجاد کند، نه به این دلیل که با ناپولی روبرو هستیم، بلکه به این دلیل که سه امتیاز می تواند تفاوت را ایجاد کند. فصل بسیار طولانی است و هر مسابقه حکم فینالی برای اسکودتو را دارد.
غیبت رافائل لیائو

yektanet.com

مهم نیست فردا چه کسی غایب خواهد بود، مهم روحیه و کیفیت بازیکنان و تیم است. سالماکرز وینگر راستی است که می تواند در سمت چپ هم بازی کند، می تواند به پشت دفاع حمله کند و شوتزنی کند. من نمی‌خواهم چیزی از شایستگی های تک تک بازیکنانم کم کنم، اما ما روش بازی خود را از هرچیز مهم‌تر می دانیم. واضح است که سطح کلی تیم، باعث ارتقای فردی بازیکنان می‌شود. غیبت اوسیمن؟ فردا 11 به 11 شروع می کنیم!  تدارک یک مسابقه، قرار دادن هزینه ها و منافع روی میز در سطح استراتژیک است. سپس بازیکنانی را انتخاب می‌کنید که برای نوع مسابقه‌ای که تصمیم گرفته‌اید انجام دهید، از همه مناسب تر باشند. تیم به خوبی می داند که ما می خواهیم چه کار کنیم. من سعی می‌کنم تا حد امکان شفاف و پرانرژی باشم زیرا تیم چنین مربی‌ای را دوست دارد.
حضور نداشتن داویده کالابریا در لیست روبرتو مانچینی

از اینکه مربی داویده هستم، خوشحالم. او قابل اعتماد و باهوش است. همین!
اهمیت تقابل با ناپولی

این بازی بسیار مهم خواهد بود، من 25 بازیکن را که همه در دسترس و مشتاق بازی هستند را دعوت خواهم کرد. با بالا رفتن سطح حریفان، سطح عملکرد ما نیز باید بالاتر برود.  ما کاملا آماده هستیم تا بهترین ترکیب ممکن را به میدان بفرستیم. من فکر می کنم این خبر خوبی است که پس از لیگ قهرمانان، با حریفی روبرو می‌شویم که او هم مثل ما در لیگ قهرمانان بازی کرده است.  من انتظار دارم یک بازی هیجان انگیز، پا به توپ، سریع و با دوئل های زیاد ببینم. ناپولی اسپالتی را داردکه همیشه باعث می‌شود تیم‌هایش با هویت مشخص و دقیق به شکلی خوب بازی کنند. بازار به او اجازه خرید بازیکنانی را داده که شاید چندان شناخته شده نیستند، اما کاملا مناسب و ایده‌آلند.  من برای او احترام زیادی قائل هستم، او همیشه اثری فعال در تیم‌هایش گذاشته است. ما بارها همدیگر را ملاقات کرده ایم و یک‌دیگر را خوب می شناسیم.  در سال 2006 برای دیدن تمرینات او به رم رفتم، او بسیار تواناست و مربی بسیار خوبی برای رشد بازیکنان است.   اسپالتی آماده سازی و استراتژی خود را دارد، فردا می گویم که ما از آنها برتر یا ضعیف تر بودیم.  ما دو تیم مشابه هستیم، در بازی مانور می دهیم، به عمق می زنیم و سعی می کنیم در دفاع منفعل نباشیم؛ اینکه چه کسی بهتر یا بدتر است، فردا خواهیم دید. فردا به یک فاز دفاعی درست و فشرده نیاز داریم، این هدفی است که می تواند مزایای زیادی به ما بدهد.
مخالفت مالدینی با جدایی رافائل لیائو از میلان

من با هر تصمیمی که مالدینی می گیرد کاملا موافقم. آیا خود بازیکن از این موضوع آگاه است؟ با چیزهایی که او نشان می دهد، کاملاً بله، او بسیار مشتاق بازی و همواره در دسترس است، او همه چیز را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.
رقابت اسکودتو

به نظر من امسال تیم های بیشتری برای عملکردی بسیار خوب در لیگ تجهیز شده اند. تعادل عالی‌ای وجود دارد. تیم های کوچک و متوسط ​​زیادی رشد کرده اند و در هر بازی باید کارهای زیادی انجام داد تا آنها را ببرید.
دریافت گل های زیاد

زمانی که برتری آشکاری داریم مانند گل‌هایی که به دینامو زدیم، از گل های خورده راضی نیستیم. آنها بسیار مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند.  هر چه سطح بازی بالاتر می رود، بیشتر باید مراقب باشیم، فردا سطح بالا می رود و توجه ما باید در حداکثر باشد.
شکایت الگری از بحران مصدومیت بازیکنانش

اتفاقات خاصی ممکن است برای هر کسی رخ دهند، من به خودم اجازه نمی‌دهم حرف‌های دیگران را قضاوت کنم. ما همیشه سعی می کنیم با حداکثر توان خود در زمین باشیم.
وضعیت خرید های جدید از جمله یاسین عدلی

من از یاسین عدلی، شاو، دست و فرانکس بسیار رضابت دارم و از کارکردن با آن‌ها خوشحالم. واضح است که آنها نباید عجله داشته باشند، من که عجله ندارم! درک چیزهای خاصی زمان مناسبی را می طلبد و آنها هر کاری که لازم است انجام می دهند تا من را متقاعد کنند که آماده هستند. من مطمئن هستم که آنها به زودی به ترکیب خواهند آمد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.