یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

برای گریلیش خوشحالم

پپ گواردیولا: آکانجی فراتر از استثنایی است

پپ گواردیولا امیدوار است بازیکنانش بدون مصدومیت از بازی های ملی بازگردند.

به گزارش ایران ورزشی؛ پپ گواردیولا، سرمربی منچسترسیتی پس از پیروزی تیمش مقابل وولورهمپتون مقابل خبرنگاران حاضر شد و به سوالات در مورد این دیدار پاسخ داد. پپ گواردیولا پس از این دیدار در مورد عملکرد درخشان مانوئل آکانجی گفت:

فراتر از استثنایی. او به شدت باهوش است، فرقی نمی کند با توپ های کوتاه بازی کنید یا توپ های بلند. او وقتی دفاع کردن خود را شروع می کند، متوقف نمی شود اما نه در حدی که پنالتی دهد یا مرتکب اشتباهی شود. او بازیکنی هجومی است و تا نیمه زمین حریف پیش می رود، سرعت کافی برای کنترل شرایط را دارد. از روز اول، با خود فکر کردیم این همانی است که می خواستیم. جان استونز نیز در پست فولبک درخشان بود و بسیار خوشحالم در دو بازی متوالی در این پست درخشید چون به او نیاز داریم.
بازی های ملی؟

امیدواریم بازیکنان منچسترسیتی روی فرم و بدون مصدومیت به تیم برگردند. درک می کنم دعوت به تیم ملی در آستانه جام جهانی چه اهمیتی دارد. امیدوارم با فرمی عالی برای دربی به تیم بازگردند.

گریلیش؟

به تمام بازیکنانم اعتماد دارم و بدون هیچ شرط و شروطی به گریلیش نیز اعتماد دارم. امروز او گلزنی کرد و هر بار توپ را در اختیار داشت، همیشه در مقابل فولبک ها به خوبی دریبل زنی کرد و پیش رفت. اما او باید برای خودش بازی کند و بهترین عملکرد خودش را داشته باشد زیرا این همان چیزی است که به دنبال آن هستم. از عملکرد او و از این پیروزی خوشحالم و جک شخصیت فوق العاده ای در این بازی داشت و به همین دلیل برای او خوشحالم اما آن ها نیازی نیست از من تشکر کنند. من فقط همیشه بهترین عملکرد خودشان را از آن ها می خواهم و این همان چیزی است که دنبال آن هستیم.
کوین دی بروین فصل پیش گل های زیادی زد اما امسال بیشتر پاس گل می دهد تا گل بزند و گوندوعان نیز بسیار خوب به داخل محوطه جریمه نفوذ می کند، همان طور که فصل گذشته مقابل استون ویلا نشان داد. همه بازیکنان حق ورود به محوطه و تلاش برای گلزنی دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.