چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹

حضور مهدی محمد نبی در تمرین تیم ملی جوانان

حضور مهدی محمد نبی در تمرین تیم ملی جوانان

دبیرکل فدراسیون در تمرین تیم ملی جوانان ایران حضور یافت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فارس، مهدى محمد نبى با حضور در جمع اعضاى تیم ملى جوانان ضمن آرزوى موفقیت براى این تیم گفت:

خوشحالیم که اردوى آماده سازى با رعایت پروتکل هاى بهداشتى و با وجود محدودیت ها و مشکلات آغاز شده؛ در حالى که بسیارى از کشورها براى برگزارى اردو و انجام تمرینات دچار مشکل هستند.

وی افزود:

درخشان و داوود مهابادى خوشبختانه پیشنهاد فدراسیون را پذیرفتند و مى توانیم از ظرفیت این دو استفاده کنیم. بدون شک کادر فنى خوبى که شکل گرفته مى تواند به موفقیت برسد. مسئله مهم این است که قدر چنین فرصتى را بدانید و با تمام وجود براى سربلندى ایران و خوشحالى مردم تلاش کنید.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اضافه کرد:

فدراسیون با تمام توان از این تیم و این جوانان شایسته حمایت مى کند. با وجود محدودیت ها و مشکلات مختلف، هدف این است که از زمان باقیمانده به بهترین شکل استفاده کنیم. اردوهاى تیم در تهران و خارج از تهران پیگیرى خواهد شد و با همکارى کمیته جوانان و تلاش هاى ماجدى سعى مى کنیم امکان برگزارى بازى هاى برون مرزى با حریفان مناسب را نیز در این فرصت فراهم کنیم.

نبی تصریح کرد:

باید بدانید در موقعیت مهمى قرار دارید و به عنوان نمایندگان فوتبال ایران در یک رویداد مهم بین المللى حضور خواهید یافت. امیدواریم مجموعه تلاش همه عوامل این تیم، فدراسیون و کمیته ها در نهایت منجر به رقم خوردن یک موفقیت ارزشمند در مسابقات پیش روى شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.