پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

آینده سردار چه می‌شود؟

سرمربی آزمون در آستانه اخراج

سرمربی آزمون در آستانه اخراج

وضعیت بایرلورکوزن در بوندس‌لیگا نگران کننده است. کسب 5 امتیاز از 7 بازی با انتظارات لورکوزن برای حضور در بالای جدول اصلاً مطابقت ندارد.

ایران ورزشی؛ از طرف دیگر نمایش‌های درون زمین به گونه‌ای است که نمی‌تواند مدیران باشگاه آلمانی را برای برکناری سرمربی‌شان متقاعد کند. 

 
در همین راستا سیمون رولفس، مدیر ورزشی باشگاه بایرلورکوزن در جدیدترین واکنش خود به وضعیت ناامیدکننده این تیم گفت: همه ما به‌شدت ناراضی هستیم. وضعیت را به وضوح و همچنین با آرامش تجزیه و تحلیل خواهیم کرد و با هم به دنبال راه‌حل‌هایی خواهیم بود که ما را به ثبات و موفقیت بازگرداند.
 
در این بین شایعاتی پیرامون احتمال برکناری جراردو سیوانه از هدایت بایرلورکوزن مطرح شده است. سیمون رولفس در پاسخ به این سوال که آیا این سرمربی در بازی بعدی بایرلورکوزن که 12 روز دیگر برگزار می‌شود روی نیمکت این تیم خواهد نشست یا خیر گفت: قصد ما این است که که این اتفاق بیفتد و او همچنان سرمربی باشد.
 
این ادعا در حالی از سوی مدیر ورزشی باشگاه بایرلورکوزن مطرح شده که نمی توان خیلی به آن اعتماد کرد چرا که ممکن است طی روزهای آینده و قبل از شروع دوباره لیگ، تصمیم به برکناری سیوانه و انتخاب یک سرمربی جدید گرفته شود.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.