چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱

استثنائا کیانوش مقصر نبود

آشتی کیانوش رستمی و علی هاشمی در فدراسیون وزنه‌برداری

آشتی کیانوش رستمی و علی هاشمی در فدراسیون وزنه‌برداری

دو وزنه‌بردار شاخص ایران در جلسه کمیته انضباطی با یکدیگر آشتی کردند.

به گزارش ایران ورزشی، جلسه کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری درباره حاشیه به وجود آمده بین کیانوش رستمی و علی هاشمی ظهر امروز در محل فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه دو طرف نظرات خود را بیان کردند و در پایان با یکدیگر آشتی کرده و فدراسیون را ترک کردند.

مولازاده، سرپرست کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری درباره این جلسه گفت: جلسه خیلی خوبی برگزار شد و در دوره‌های جدید کمیته انضباطی هدف اصلی ما حفاظت از سرمایه‌های ملی است. کمیته‌های انضباطی دنبال این نیستند که دنبال حاشیه باشند. وزنه‌برداری رشته سختی است و در اردوهای تیم ملی فشار روانی قطعا بیش‌تر خواهد شد. همان‌طور که عرض کردم هدف ما حفاظت از این عزیزان است. تک تک این عزیزان که در سراسر ایران تمرین می‌کنند مورد حمایت ما هستند.

وی ادامه داد: توصیه‌های لازم به این ورزشکاران عزیز داده شد. برخورد این دوستان هم با هم خوب بود و حرف‌های‌شان را زدند. مطالب را ما شنیدیم و نتیجه نهایی به زودی صادر خواهد شد. درباره مسائلی که در اردو پیش می‌آید ما خستگی و بار روانی را در نظر گرفتیم. دو طرف در جلسه از یکدیگر رسما عذرخواهی کردند و در حضور سرپرست فدراسیون و سایر دوستان این اتفاق افتاد. خدا را شکر برنامه به شکل خوبی پیش رفت و دو طرف از اتفاقاتی که افتاده بود ابراز ندامت کردند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.