دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱

در نشست ستاد ملی هفته تربیت بدنی و ورزش مطرح شد؛

شکوه‌فر: ظرفیت کلان شهرها برای هفته تربیت‌بدنی بسیار بالا است

شکوه‌فر: ظرفیت کلان شهرها برای هفته تربیت‌بدنی بسیار بالا است

معاون حقوقی مجلس و امور استان‌ها ظرفیت کلان شهرها برای برگزاری برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی را بسیار بالا دانست.

به گزارش ایران ورزشی، نشست ستاد ملی هفته تربیت بدنی و ورزش امروز به ریاست سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور بنیامین شکوه‌فر معاون حقوقی، مجلس و امور استان‌های وزارت ورزش، مریم کاظمی‌پور معاون بانوان وزارت‌خانه و دیگر معاونین و اعضای ستاد برگزار شد.

شکوه‌فر در این جلسه اظهار داشت: در حوزه استان‌ها این ظرفیت را داریم که تمام مصوبات ستاد ملی هفته تربیت‌بدنی را پیگیری و انجام دهیم. معمولا در استان‌ها در هفته تربیت‌بدنی برنامه‌های مختص به خود را دارند و در بعضی از برنامه‌ها از خود مرکز هم پررنگ‌تر هستند.

وی افزود: سال گذشته ۱۷ هزار رویداد در استان‌ها برگزار شد که نسبت به سال قبل ۱۰ هزار برنامه‌ بیشتر بود و این ظرفیت وجود دارد که امسال بتوانیم از سال قبل هم برنامه‌های بیشتری در سطح استان‌ها برگزار کنیم. ظرفیت کلان شهرها برای برگزاری برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی بسیار بالا است.

شکوه‌فر خاطرنشان کرد: همایش روسای ادارات کل و معاونان و روسای فدراسیون‌ها در سطح خیلی گسترده با حضور رییس‌جمهور و رییس مجلس یک هفته قبل از هفته تربیت‌بدنی برگزار می‌شود که این همایش کمک می‌کند تا بتوانیم برنامه‌های هفته تربیت‌بدنی را بهتر برگزار کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.