دوشنبه ۷ فروردین ۱۴۰۲

این شرایط مرا نگران می کند

مارکیزیو: یوونتوس تحت هدایت الگری هیچ پیشرفتی نداشته است

مارکیزیو: یوونتوس تحت هدایت الگری هیچ پیشرفتی نداشته است

هافبک سابق یوونتوس از شرایط بیانکونری رضایت ندارد.

به گزارش ایران ورزشی؛ یوونتوس روز گذشته مقابل مونتزای قعر جدولی شکست خورد و حالا با هر متر و معیاری یک تیم بحران زده به حساب می آید. مارکیزیو، هافبک سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا در مصاحبه جدید خود با prime video در مورد وضعیت تیمش ابراز نگرانی کرد.

مشکلی که وجود دارد شکست یوونتوس نیست، هر تیمی ممکن است ببازد. شما مقابل مونتزا شکست می خورید، بدون این که حتی شوتی بزنید. بین تیم، مربی و مدیریت باشگاه به وضوح ناهماهنگی وجود دارد. با داشتن چنین ترکیبی حتی در صورت 10 نفره بودن هم نباید چنین عملکردی ارائه داد، این وضعیت نگران کننده است. در این تیم بازیکنانی مانند دی ماریا و ولاهوویچ حضور دارد، ولاهوویچ از زمان ورود به یوونتوس پیشرفتی نداشته است.
مارکیزیو ادامه داد: 

اگر به من بود، برای تغییر مربی منتظر وقفه و تعطیلات نمی ماندم. موقعیت بسیار حساسی است. الگری زمانی به یوونتوس برگشت که کرونا جهان را فرا گرفته بود، هزینه های بسیار زیادی روی دست باشگاه گذاشت، و قرارداد بسیار سنگینش هم دست و پای باشگاه را می بندد. اشتباهات یکی پس از دیگری رخ دادند و حالا نتیجه اش را می بینید؛ این یوونتوس از ابتدای سال هیچ پیشرفتی نداشته است. لحظات سخت برای همه باشگاه ها پیش می آیند؛ اما گوش کنید، هیچ کس نمی آید مقابل دوربین ها بگوید که «ما واقعا نگران هستیم»؛ یک سری از مسائل واضح هستند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.