شنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

بازی در جام جهانی؟ به نظر کی‌روش بستگی دارد

صیادمنش: 20 روز دیگر بر می‌گردم

صیادمنش: 20 روز دیگر بر می‌گردم

ارزش بازیکن جوان ایرانی به بهانه درخشش چند سال اخیر در فوتبال اروپا بعد از آزمون و طارمی، چهار میلیون یورو برآورد شده است تا او تبدیل به سومین بازیکن باارزش ایرانی بعد از دو لژیونر خوب کشورمان شود. نکته‌ای که برای اللهیار صیادمنش با اهمیت به حساب می‌آید.

ارزش بازیکن جوان ایرانی به بهانه درخشش چند سال اخیر در فوتبال اروپا بعد از آزمون و طارمی، چهار میلیون یورو برآورد شده است تا او تبدیل به سومین بازیکن باارزش ایرانی بعد از دو لژیونر خوب کشورمان شود. نکته‌ای که برای اللهیار صیادمنش با اهمیت به حساب می‌آید.  با وجود این، بهانه مصاحبه ما با صیادمنش، اطلاع از آخرین شرایط او بود. موضوعی که برای فوتبالدوستان ایرانی حساس است  زیرا همه ما، اللهیار را یک استعداد ناب در فوتبال می‌دانیم و باید اخبار این بازیکن را پیگیری کنیم. بعد از درخششی که در هال‌سیتی داشت، به یکباره با مصدومیت امیدهایش را برای حضور در جام جهانی از دست داد اما آخرین اخبار در مورد ستاره ایرانی تیم هال‌سیتی بسیار امیدوارکننده است چون خبرها حاکی از آن است که مصدومیت اللهیار برطرف شده و امیدها برای بازگشت او به میادین بیشتر از قبل است. به همین بهانه گفت‌و‌گویی با سومین بازیکن با ارزش ایرانی از نگاه سایت ترانسفرمارکت داشتیم:
شرایط خودت بعد از مصدومیت شدیدی که پیش آمد چگونه پیش می‌رود؟
پزشکی که بر کار درمانی من نظارت دارد از نحوه پیشرفتم رضایت داشت. تمرینات اولیه و فیزیوتراپی‌ را به صورت منظم انجام می‌دهم و شرایط خوب پیش می‌رود.
اما گفته می‌شد که تو چند ماه دیگر برای بازی کردن مهیا می‌شوی؟
خوشبختانه همسترینگ من به صورت عمیق دچار پارگی نشده بود و تنها تارها و رشته‌هایی از عضله همسترینگ و تاندون آن دچار پارگی شد که آن هم با هنر یک  پروفسور کاربلد در حال بهبود است. خوشبختانه اصلاً دردی ندارم و همه چیز خیلی خوب و امیدوارکننده‌ پیش می‌رود.
با این حرف‌ها تو را چه زمانی در مستطیل سبز خواهیم دید؟
پروفسور معالجم گفته که 20 روز دیگر از پایم MRI بگیرم و اگر همه چیز خوب باشد، به امید خدا از 20 روز دیگر می‌توانم تمرینات خاص خود را شروع کنم.
همه منتظرند زودتر برگردی چون تیمت اصلاً خوب نتیجه نگرفته!
بله متأسفانه تیم هال‌سیتی در پنج بازی اخیرش نتایج خوبی نگرفته است.
مدیر باشگاه با تو صحبتی نداشته؟
بله، مدیر باشگاه با من صحبت کرد و از شرایطم پرسید. او به من گفت که هر چه زودتر برگردم چون تیم به من نیاز دارد و روی حضور من حساب باز کرده است.
مربی هم با تو تماس گرفته؟
بله سرمربی و مسئولان تیم با من در تماس هستند و جویای شرایطم بودند. نکته‌ای که روحیه مرا بالا نگه می‌دارد و ترغیب می‌شوم که هر چه زودتر به بازی‌ها برسم.
اگر این اتفاقات رخ بدهد، تو جام جهانی را هم از دست نخواهی داد. امیدواری که کی‌روش تو را هم برای جام جهانی به تیم ملی دعوت کند؟
بازی در جام جهانی و حضورم در تیم ملی به نظر کی‌روش بستگی دارد.
با حضور او، تیم ملی‌مان در جام جهانی موفق می‌شود؟
کی‌روش مربی ثابت شده و بزرگی است و برای ما ایرانی‌ها مربی شناخته شده‌ای به حساب می‌آید. از همین رو، او نیاز به تعریف و تمجید من ندارد. چه بسا که همه می‌دانند ایران با وجود مربی شناخته‌شده‌ای مانند کی‌روش حتماً حرف‌های زیادی در جام جهانی قطر خواهد داشت.
تیم ملی ما در جام جهانی از گروهش برای اولین بار شانس صعود دارد؟
چرا که نه؟ تیم ملی خیلی خوبی داریم، از بازیکنان خیلی خوب و مستعدی بهره می‌بریم و از بیشترین لژیونر در طول تاریخ فوتبال‌مان در تیم ملی بهره می‌بریم. با چنین تیمی با هدایت کی‌روش حتماً امیدواری‌های بزرگی داریم. حتی به صعود به دور دوم جام جهانی برای اولین بار هم با سرمربی و بازیکنانی که داریم باید امیدوار باشیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.