پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۴۰۲

محمدحسین قطعا ثابت بازی می‌کند

کنعانی‌زادگان، اسلحه پنهان کی‌روش در قطر 2022

کنعانی‌زادگان، اسلحه پنهان کی‌روش در قطر 2022

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران است که در لیگ ستارگان قطر و تیم الاهلی عضویت دارد. این مدافع که در لیست کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا 2019 امارات حضور داشت، پس از رفتن او از تیم ملی هم توسط دراگان اسکوچیچ به عنوان یک بازیکن ثابت دعوت می‌شد. بازگشت دوباره مرد پرتغالی بار دیگر او را در لیست مسافران جام جهانی قرار می‌دهد.

محمدحسین کنعانی‌زادگان یکی از لژیونرهای فوتبال ایران است که در لیگ ستارگان قطر و تیم الاهلی عضویت دارد. این مدافع که در لیست کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا 2019 امارات حضور داشت، پس از رفتن او از تیم ملی هم توسط دراگان اسکوچیچ به عنوان یک بازیکن ثابت دعوت می‌شد. بازگشت دوباره مرد پرتغالی بار دیگر او را در لیست مسافران جام جهانی قرار می‌دهد. بازیکنی که این فصل را طوفانی آغاز کرده و در هفت بازی تیمش در لیگ ستارگان موفق به زدن 4 گل شد، 4 گلی که اگرچه سه تای آن از روی نقطه پنالتی زده شده و یکی هم از روی ضربات ایستگاهی به ثمر رسیده اما حالا او را به عنوان هفتمین گلزن برتر لیگ قطر تا به اینجای کار معرفی می‌کند. آماری که مرد پرتغالی را امیدوار به درخشش مدافع فوتبال ایران در جام جهانی 2022 قطر می‌کند.
جام جهانی 2022 تا کمتر از دو ماه دیگر به میزبانی قطر آغاز می‌شود. مسابقات خاصی که به لحاظ زمان برگزاری رقابت‌ها و به خاطر آب و هوای محل برگزاری، از تابستان به پاییز منتقل شده است. بنابراین کشورهایی مانند ایران که در تیم‌های باشگاهی قطر بازیکن دارند، برگ برنده بزرگی در اختیارشان است زیرا بازیکنان مذکور با آب و هوای خاص کشور قطر آشنایی دارند و این موضوع برتری نسبی‌ای را نسبت به سایر تیم‌های شرکت کننده بخصوص تیم‌های اروپایی که از هوای سرد قاره سبز به دمای نسبتاً معتدل قطر در آن مقطع می‌آیند، می‌دهد که تیم تحت هدایت کی‌روش با توجه به داشتن لژیونرهایی در تیم‌های باشگاهی قطر از این امکان برخوردار است. البته باید منتظر ماند و دید چند لژیونر کشورمان که در این کشور بازی می‌کنند در فهرست نهایی مستر CQ برای حضور در بیست و دومین دوره جام جهانی انتخاب می‌شوند. باید دید تا آغاز جام جهانی، کنعانی‌زادگان چه عملکردی از خودش به نمایش می‌گذارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.