یکشنبه، ۱۴ خرداد ۱۴۰۲

https://inn.ir

خیلی زشتی!

واکنش امباپه به ظاهر جدید مدافع اسپانیایی

سرجیو راموس کاپیتان سابق رئال مادرید در فصل گذشته به علت مصدومیت ها نتوانست در پی اس جی موفق شود اما در این فصل شرایط بهتری دارد و دوباره می تواند لبخند بزند.

به گزارش ایران ورزشی، امباپه پس از یک فصل به نظر می رسد که به زندگی در پاریس و حضور در تیم پی اس جی کاملا خو گرفته است. راموس حالا تصویری از خودش در اینستاگرام منتشر کرده که تیپ و ظاهر متفاوتی را انتخاب کرده و کیلیان امباپه مهاجم پی اس جی در کامنتی عجیب برای وی نوشته است:" وای مامان، تو خیلی زشتی!

در حقیقت به نظر می رسد که راموس تصمیم گرفته که موهایش را کوتاه کند و خودش در توصیف آن نوشته است:" تغییر ظاهر." لوکاس وازکز هم تیمی سابق راموس در رئال مادرید برای وی نوشت:" بالاخره!" و نیمار هم برای او نوشت:" خیلی بهتر شد!"

راموس معمولا عادت داشت که موهای بلندی را داشته باشد اما حالا به نظر می رسد که تصمیم گرفته که ظاهر متفاوتی را انتخاب کند. سرجیو امید زیادی داشت تا دوباره به لیست تیم ملی اسپانیا برگردد اما فعلا لوئیز انریکه به او فرصت نداده است. باید دید که آیا این بازیکن شانسی برای حضور در جام جهانی دارد یا نه هر چند که تغییر نظر انریکه خیلی سخت است چرا که این مربی نشان داده که خیلی سخت نظرش را راجع به بازیکنان تغییر می دهد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.